DFDS Seaways, Baltık denizinde hizmet veren ve İngiltere, Fransa, Hollanda, Danimarka ve Norveç arasında karşılıklı hizmet veren geniş bir rota ağına sahiptir.

DFDS Seaways 140 yıldan fazla bir süredir yolcu gemiciliği hizmeti sunmaktadır ve diğer tüm feribot işletmecilerinin en büyüğü olarak bilinen bir gemi filosuna sahiptir. DFDS Seaways, Avrupa ve İskandinavya civarında araba ile seyahat eden yolcularına verdiği ulaşım himmeti ile beraber mini yolcu gemileri şeklinde muhteşem bir deniz yolculuğu deneyimi sunmaktadır. Newcastle Amsterdam, Arwich Esbjerg ve Oslo Kopenhag arasında uzun yıllardır sunulan seferlere ek olarak, DFDS Seaways markası aynı zamanda yakınlarda Norfolkline, LD Lines, Transmanche Ferries ve DFDS Lisco rotalarını da almıştır.

Directferries.com.tr sitesini, DFDS Seaways firmasının tarifelerini, ücretlerini bulmak ve DFDS Seaways firmasının feribot biletlerini satın almak için kullanın. Gideceğiniz yer için en ucuz bileti mi arıyorsunuz? Endişelenme, aynı zamanda DFDS Seaways firması ile alternatif feribot firmalarının karşılaştırmalarını da yapacağız.


DFDS Seaways

DFDS Seaways Hatları

Haftada 7 Sefer
sefer süresi 15 saat 30 dakika
Günde 10 Sefer
sefer süresi 1 saat 30 dakika'dan
Haftada 7 Sefer
sefer süresi 17 saat 15 dakika
Günde 3 Sefer
sefer süresi 4 saat
Günde 12 Sefer
sefer süresi 2 saat
© Direct Ferries Ltd