Irish Ferries, İrlanda, İngiltere ve Fransa arasında feribot seferleri düzenleyen İrlanda'nın önde gelen firmalarından birisidir ve yolcular, araçlar ve kargo ürünleri için hizmet sunmaktadır.

Son birkaç yıldır, Irish Ferries filosu ve liman tesisleri için 450 milyon Avro'dan fazla bir tutarda yatırım yapmıştır ve şuanda Avrupa'nın en modern filolarından birisidir. Tüm Irish Ferries gemileri çeşitli kalitleri restoranlara, kafelere ve eğlence alanlarını ve TV salonlarını içeren barlara sahiptir. Irish Ferries, İrlanda Seyahat Endüstrisi Ödüllerinde ve İrlanda Seyahat Ticareti Ödüllerinde kazandığı "En İyi Gemi Taşımacılığı Firması" ödülü ve yıl içerinde aldığı çeşitli övgülerle, kalitesi ve başarıları ile bilinmektedir.

Directferries.com.tr sitesini, Irish Ferries firmasının tarifelerini, ücretlerini bulmak ve Irish Ferries firmasının feribot biletlerini satın almak için kullanın. Gideceğiniz yer için en ucuz bileti mi arıyorsunuz? Endişelenme, aynı zamanda Irish Ferries firması ile alternatif feribot firmalarının karşılaştırmalarını da yapacağız.


Irish Ferries

Irish Ferries Limanları

Irish Ferries Hatları

Haftada 3 Sefer
sefer süresi 17 saat 30 dakika
Haftada 1 Sefer
sefer süresi 18 saat 29 dakika
Günde 4 Sefer
sefer süresi 1 saat 49 dakika'dan
Haftada 14 Sefer
sefer süresi 4 saat 1 dakika
Haftada 1 Sefer
sefer süresi 17 saat 30 dakika
© Direct Ferries Ltd