P&O Ferries, Fransa, Belçika, Hollanda, İrlanda, İngiltere ve Kuzey İrlanda'ya seferler düzenleyen feribotlardan oluşan geniş gemi filosu olan İngiltere'nin en büyük feribot işletmelerinden birisidir ve 2012 yılında 175'inci kuruluş yıldönümünü kutlamıştır.

Günlük sefer seçenekleri ile P&O Ferrries Dover Calais feribot servisi, tüm yıl boyunca kanalı geçmek için gerçekten en esnek ve kolay yoldur. Hull'dan, Zeebugge veya Rotterdam üzerinden Belçika'ya veya Hollanda'ya feribot yolculuk yapın ve Kuzey İngiltere'den anakaraya minimum araba yolculuğu ile kolay ve stressiz bir şekilde yolculuk yapma deneyimini yaşayın. P&O Feriies Irish Deniz hizmetleri geleneksel feribotlar ile Liverpool'dan Dublin'e ulaştırmaktadır aynı zamanda Cainryan ve Troon'dan Larne'ye düzenlenen seferler size İskoçya ile Kuzey İrlanda arasında size en kısa ve en hızlı şekilde ulaşım imkanı sunmaktadır. P&O Ferries feribotlarında bulunan çeşitli olanaklar, yolculuğunuza keyif katan ve gideceğiniz yere tamamen yenilenmiş bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olacak, karmaşadan kaçış ve bir rahatlama duygusu verecektir.

Directferries.com.tr sitesi ile P&O Ferries firmasının tarifelerini, ücretlerini bulabilir ve P&O Ferries firmasının feribot biletlerini satın alabilirsiniz. Mümkün olduğu durumlarda, P&O Ferries firması ile alternatif feribot firmalarının karşılaştırmalarını da yapacağız.


P&O Ferries

P&O Ferries Hatları

Günde 7 Sefer
sefer süresi 2 saat
Günde 23 Sefer
sefer süresi 1 saat 30 dakika'dan
Haftada 18 Sefer
sefer süresi 7 saat 30 dakika
Haftada 7 Sefer
sefer süresi 10 saat 45 dakika
Haftada 7 Sefer
sefer süresi 13 saat 15 dakika
Haftada 14 Sefer
sefer süresi 2 saat 15 dakika
© Direct Ferries Ltd