Northlink Ferries
İskoçya ülkesindeki Aberdeen limanindan Lerwick & Kirkwall limanina bir çok seferler düzenlenmektedir. Haftada 11 Sefer ile Aberdeen limani, İskoçya ile Shetland Adaları & Orkney Adaları arasinda baglanti saglamaktadir.

Yolculuk süreleri Kirkwall servisinde 6 saat'den ile Lerwick servisinde 12 saat 30 dakika'dan arasinda degismektedir.

Bu sayfada kisa bir özet bilgi bulunmaktadir ancak, sefer bilgileri yil içerisinde zamana bagli olarak degisiklik gösterebildigi için Aberdeen ücret arama sayfamizdan canli sefere bilgilerini ögrenmenizi öneririz.

Aberdeen Feribot rezervasyonu

Directferries.com.tr web sitesinde İskoçya ülkesine gidis veya gelis için Aberdeen Feribotu bilet aramasi yaptiginizda, tek bir seferde çesitli seferler arasinda ve ayni zamanda daha önce hiç duymadiginiz uygun alternatif feribot güzergâhlari arasinda karsilastirma yapariz.

Aberdeen feribot tarifeleri ve ücretlerini, sadece İskoçya ülkesindeki limanlarla degil ayni zamanda diger alternatif feribot servisleri ile karsilastirarak, en iyi güzergâhi en ucuz ücrete bulmaniz garanti edilmektedir.

Bir Aberdeen feribot teklifi almak çok basit; menülerden sadece kalkis yerinizi, güzergâhinizi ve yolcu sayisini seçin ve ardindan devam etmek için arama dügmesine tiklayin!

Aberdeen Liman Haritası

Aberdeen Feribot Servisleri

Northlink Ferries ile Aberdeen - Lerwick
Crossing DurationHaftada 7 Sefer
Sailing Schedules sefer süresi 12 saat 30 dakika
Northlink Ferries
Northlink Ferries ile Aberdeen - Kirkwall
Crossing DurationHaftada 4 Sefer
Sailing Schedules sefer süresi 6 saat
Northlink Ferries
© Direct Ferries Ltd