DirectFerries e-postasına abone olun
Loading...
Invalid Email
directferries.com.tr posta listesine eklendiniz.
Girdiğiniz e-posta adresi zaten kayıtlı

Feribot Operatörleri

Belli bir feribot şirketi mi arıyorsunuz? Sunduğu 137 tane sefer ile, directferries ağı geniş seçeneğe sahiptir.

Bu sitenin en popüler feribot şirketleri hemen aşağıda listelenmiştir, diğer şirketleri daha aşağılarda bulabilirsiniz.

Listelediğimiz bazı feribot şirketleri artık hizmet dışıdır, bunlardan belki haberiniz yoktur ve alternatif bir şirket arıyor olabilirsiniz diye bunları da listeledik.

Rehberler, tarifeler, fiyatlar, rezervasyon yapma ve diğer yararlı bilgiler için aşağıdaki feribot şirketinin ismine tıklayınız.

Popüler Feribot Operatörleri

Superfast Ferries

Superfast Ferries bir Yunan feribot firmasıdır ve 90'lardan bu yana, Adriyatik Denizinde İtalya ile Yunanistan arasında günlük olarak feribot bağlantıları sunmaktadır.

Anek Lines

Anek Lines, İtalya ve Yunanistan arasında ve aynı zamanda çeşitli Yunan Adaları arasında çok sayıda feribot seferleri düzenlemektedir.

Minoan Lines

Minoan Lines, yurtiçi ve yurtdışı limanlar arasında konforlu ve stil sahibi seferler düzenleyen, önde gelen bir Yunan feribot firmasıdır.

Agoudimos Lines

Agoudimos Lines, 30 yıldır bir aile şirketi tarafından işletilen bir Yunan feribot firmasıdır.

Grimaldi Lines

Grimaldi Lines, en büyük feribot piyasasında, sizi İspanya, Tunus, Fas, Malta, Yunanistan, Sardinya ve Sicilya'ya ulaştıran çok sayıda feribot seferleri düzenlemektedir.

Trasmediterranea

Trasmediterranea, İspanya Yarımadası ile Balearik Adalarını, Kanarya Adalarını, Ceuta ve Melilla özerk şehirlerini ve aynı zamanda Kuzey Afrika'da Fas ve Cezayir'i birbirine bağlayan geniş bir feribot rotası üzerinde hizmet veren büyük bir feribot firmasıdır.

Tirrenia

Tirrenia, İtalya anakarası ile Sardinya, Sicilya ve Tremiti adalarını bağlamaktadır ve şuanda Avrupanın en büyük feribot firmalarından birisidir.

SeaFrance

Tasfiye olması nedeniyle SeaFrance artık feribot seferleri düzenlememektedir. Yukarıdan arama yaparak veya bu sayfadaki çok sayıda bağlantıdan çeşitli alternatifler bulunabilmektedir.

Grandi Navi Veloci

Grandi Navi Veloci, Akdeniz boyunca İtalya, İspanya, Tunus, Fransa, Fas ve Sicilya ile Sardinya Adası arasında araç ve yolcu taşımacılığı yapmaktadır.

LD Lines

LD Lines, İngiltere ile İspanya'yı ve Fransa ile İspanya ve İrlanda'yı birbirine bağlayan feribot seferleri düzenlemektedir ve ayrıca Portsmouth Le Havre ve NewHaven Dieppe seferleri artık DFDS Seaways tarafından işletilmektedir.

Stena Line

Stena Line dünyanın en büyük feribot firmalarından birisidir ve İngiltere, İrlanda, Hollanda, İskandinavya ve Baltık denizinde çok çeşitli, sık, hızlı ve geleneksel feribot seferleri sunmaktadır.

P&O Ferries

P&O Ferries, Fransa, Belçika, Hollanda, İrlanda, İngiltere ve Kuzey İrlanda'ya seferler düzenleyen feribotlardan oluşan geniş gemi filosu olan İngiltere'nin en büyük feribot işletmelerinden birisidir ve 2012 yılında 175'inci kuruluş yıldönümünü kutlamıştır.

Norfolk Line

Nortfolkline, dünyanın en büyük feribot firmalarından birisi olan ve popüler Dover Dunkirk (Dunkerque) ve Calais feribot seferlerini düzenleyen DFDS Seaways tarafından satın alınmıştır.

DFDS Seaways

DFDS Seaways, Baltık denizinde hizmet veren ve İngiltere, Fransa, Hollanda, Danimarka ve Norveç arasında karşılıklı hizmet veren geniş bir rota ağına sahiptir.

Eurotunnel

Eurotunnel, kanal tüneli üzerinden Folkestone ve Calais arasında araç taşıyan tren seferleri düzenlemektedir.

Sealine

Sealine, Bodrum, Marmaris, Fethiye, Sömbeki, Kos, Datça ve Rodos arasında hızlı katamaran ve feribot hizmetleri sunmaktadır.

Ertürk Lines

Ertürk Lines, Türkiye'nin Çeşme limanı ile Yunan Sakız Adası arasında feribot seferleri düzenlemektedir.

Diğer Feribot Operatörleri

Adria Ferries

Adria Ferries İtalya ve Arnavutluk arasında hızlı feribot hizmetleri sunmaktadır. Adria Ferries, İtalya'nın Trieste, Bari ve Ancona ve Arnavutluk'un Durres feribot limanları arasında çeşitli seferler düzenlemektedir ve bu nedenle 2 ülke arasındaki uygun bir feribot firmasıdır.

Aegean Speed Lines

Aegean Speed Lines, Pire limanı ile Kikladlar adaları arasında feribot hizmetleri sunmaktadır.

Akgunler Denizcilik

Akgünler Denizcilik hydrofoils ve geleneksel gemi filosu ile Kıbrıs, Suriye ve Libya ile Türkiye'yi bağlayan feribot geçişleri çalışır.

Algerie Ferries

Algérie Ferries, Akdeniz'de Avrupa kitasi ile Cezayir arasinda seferler düzenleyen bir Cezayir feribot firmasidir. Algérie Ferries, ENTMV (Entreprise Nationale de Transport Maritime de Voyageurs) tarafindan 1987 yilinda kurulmustur ve günümüzde sahip oldugu feribot filosuyla yillik ortalama 900 sefer düzenlemektedir. Bir Algérie Ferries gemisine bindiginizde, yolculugunuz boyunca sizinle ilgilenecek deneyimli profesyoneller tarafindan karsilanirsiniz. Gemide yolculugunuz boyunca sizi eglendirecek, restoranlar, gümrük ürünlerinin satildigi magazalar, televizyon salonlari, dinlenme alanlari ve sicak ve soguk içeceklerin sunuldugu açik güverte barlarini içeren bir dizi seçenege sahip olursunuz. Gemide, ekonomi sinifindan lüks suitlere kadar ve ayni zamanda koltuklarin bulundugu konforlu salonlarinda bulundugu bir dizi konaklama seçenegi bulunmaktadir.

AlsFærgen

AlsFærgen Danimarka adaları olan Fyn ve Als arasında günlük feribot seferleri düzenlemektedir.

Anek Superfast

Anek Superfast, Adriyatik'in en ünlü 2 feribot firmasının bir iş ortaklığıdır - Anek Lines ve Superfast Ferries firmalarının, Ancona, Igoumenitsa, Patras, Pire ve Heraklion güzergâhları.

AT Ferries

AT Ferries, Acciona Trasmediterranea tarafından işletilen ve birkaç yıl önce son verlen, Portsmouth Bilbao feribot hizmetinin marka adıdır.

Bahamas Express

Bahamas Express, Amerika anakarası ile Grand Bahama Adası arasında hızlı feribot seferleri düzenlemektedir.

Balearia

Balearia, İspanya anakarasını Balearik Adaları olan Mayorka, Menorca, İbiza ve Formentera ile birbirine bağlamaktadır ve aynı zamanda da adalar arasında seferler düzenlemektedir ve Cebelitarık Boğazında seferler düzenlemektedir.

Bintan Resort Ferries

Bintan Resort Ferries, Singapur'un Tanah Merah şehri ile Endonezya'nın Riau Archipelago'daki Bintan Adaları arasında feribot seferleri düzenlemektedir.

Blue Star Ferries

Blue Star Ferries, Yunanistan anakarası ile çok sayıdaki Adalar arasında ve aynı zamanda da adalar arasında bağlantı sağlayan birçok feribot seferleri düzenlemektedir.

Blueline

Blueline Hırvatistan ile İtalya arasında yolcu ve araç taşımacılığı yapan feribot seferleri düzenlemektedir.

BornholmerFærgen

BornholmerFærgen Almanya, Danimarka ve Bornholm adası arasında feribot seferleri düzenleyen bir Danimarka feribot firmasıdır.

Brittany Ferries

Brittany Ferries, Batı Fransa, Kuzey İspanya ve ayrıca Fransa ile İrlanda arasında geniş bir yelpazede feribot seferleri sunmaktadır.

Buquebus

Buquebus Spanish feribot servisi, Cebeli Tarık Boğazında, Algeciras ile Ceuta'yı birbirne bağlamaktadır ve günümüzde Balearia tarafından işletilmektedir.

Caronte & Tourist

Caronte & Tourist İtalyan anakarası ile Sicilya arasında, Salerno ve Messina limanları arasında, düzenli feribot seferleri düzenlemektedir.

Celtic Link Ferries

Celtic Link Ferries Rosslare'den Cherbourg'a turist ve kargo araçları için feribot seferleri düzenlemektedir.

Color Line

Color Line, Norveç'in en büyük ve Avrupa'nın önde gelen feribot firmalarından birisidir ve Norveç ile Avrupa arasında yüzyıldır kesintisiz devam eden bir trafiği temsil etmektedir.

Commodore Cruises

Commodore Cruises, Adriyatik Denizinde Hirvatistan, Slovenya ve Italya arasinda hizli yolcu feribotu seferleri düzenlemektedir ve Istriya yarim adasinin önde gelen seyahat hizmetleri sunmaktadir. Aldo Blažic tarafindan doksanlarin sonunda Hirvatistan'in Pula kentinde kurulan Commodore Cruises, Istriya ve Italya arasinda uluslararasi hizli feribot hizmetlerinde uzmanlasmistir ve MS Dora isimli hizli feribotlari ile rekabetçi ucuz fiyatli hizmet sunmaktadir. Gemi yaklasik olarak 42 metre uzunlugunda olup 320 yolcu tasima kapasitesine sahiptir. Tamamen klimalidir, içeride ve disarida bir bar, bir güneslenme güvertesi ve bir gümrüksüz satis magazasi bulunmaktadir.

Condor Ferries

Condor Ferries, kanal adaları olan Jersey ve Guernsey’i İngiltere ve Fransa ile birbirine bağlayan, hızlı ve geleneksel feribot seferleri sunmaktadır.

Corsica Sardinia Ferries

Corsica Ferries olarak bilinen Corsica Sardinia Ferries, Fransa ve İtalya'ya Korsika'ya, Sardinya ve Elba'ya ve aynı zamanda adalar arasında karşılıklı feribot seferleri düzenlemektedir.

Cyclades Fast Ferries

Cyclades Fast Ferries, Yunanistan anakarasının Rafina limanından Andros, Tinos ve Mikonos adalarına günlük seferler düzenlemektedir.

DFDS Lisco

DFDS Lisco, Litvanya, Almanya, İsveç, Letonya ve Rusya arasında düzenli yolcu ve kargo feribot hizmetleri sunmaktadır.

Dodekanisos Seaways

Adından da anlaşılacağı gibi Dodekanisos Seaways Yunanistan'ın On İki Adaları arasında çok sayıda feribot seferleri düzenlemektedir.

Eckerö Line

Eckerö Line, Finlandiya ve Estonya arasındaki popüler Helsinki Tallinn güzergâhında feribot seferleri düzenlemektedir. Eckero Line, kardeş firması olan Eckerö Linjen ile 1961 yılında kurulan Rederiaktiebolaget Eckerö Group'un bir parçasıdır.

Eckerö Linjen

Eckerö Linjen, İsveç'in Grisslehamn ve bir Finlandiya adası olan Aland'ın Eckerö bölgesi arasında feribot seferleri düzenlemektedir.

Egnatia Seaways

Egnatia Seaways, Italya'nin Birindisi limani ile Yunanistan'daki birçok liman arasinda baglanti saglayan bir Yunan feribot firmasidir. Egnatia Seaways feribot seferleri, FB Ark isimli gemileri ile düzenlenmektedir ve modern bir uluslararasi feribotta olmasini bekleyeceginiz tüm tesislere sahiptir. Kibris Rum Kesimi bayragi altinda faaliyet gösteren FB Ark, 1.000 yolcu, 370 otomobil ve 62 kamyon tasiyabilmektedir.

Ertürk Lines

Ertürk Lines, Türkiye'nin Çeşme limanı ile Yunan Sakız Adası arasında feribot seferleri düzenlemektedir.

Euroferrys

Euroferrys, 2008 yılında Transmediterranea tarafından satın alınana kadar, İspanya anakarası ile Ceuta, Tangier ve Nador adalarını bağlayan bir feribot firmasıydı.

European Ferries

European Ferries, European Voyager isimli feribotları ile İtalya ve Arnavutluk arasında seferler düzenlemektedir. Gemide, çok sayıda araç ve yolcu için yer bulacağınız gibi aynı zamanda da yolculuğunuz boyunca sizi eğlendirecek çok sayıda imkân bulacaksınız.

Ferrimaroc

Ferrimaroc , 2010 yılında Transmediterranea tarafından satın alınana kadar, İspanya ile Fas'ın kuzey doğu bölgesi arasında feribot seferleri düzenlemekteydi.

Finnlines

Finnlines, Baltık Denizinde Finlandiya, Aland, İsveç, Almanya ve Rusya arasında bağlantı sağlayan düzenli ve geniş bir feribot ağı sunmaktadır.

Fjord Line

Fjord Line, Batı Norveç ile Danimarka arasında deniz seferleri düzenleyen bir Norveç feribot firmasıdır.

Fred Olsen Express

Fred Olsen Express, İspanya'nın Kanarya Adaları arasında çalışan bir feribot firmasıdır. 1974 yılında Fred Olsen Express'in hedefi, Kanarya adalarını en kısa rota üzerinden maksimum hız, konfor ve kaliteli hizmet ile birbirine bağlamak olmuştur.

FRS

FRS yüksek hızlı gemi filosu ile, Cebelitarık Boğazında İspanya ve Fas arasında hızlı feribot seferleri düzenlemektedir.

GLD Atlantique

GLD Atlantik, St Nazaire (Nantes) ile Gijon limanları arasında bağlantı kuran, ilk Fransız-İspanyol "deniz otobanı"nın marka adıydı.

Golden Star Ferries

Golden Star Ferries Yunan anakarasının Rafina limanı ile Kikladlar adalarını birbirine bağlayan sezonluk feribot seferleri düzenlemektedir. Golden Star Ferries, nispeten yeni bir feribot firmasıdır ve yolcularına ucuz ve hızlı hizmet sunmayı vaat etmektedir!

Hellenic Seaways

Hellenic Seaways, Kikladlar, Girit, Saronikos ve Sporades Adalarındaki çeşitli limanlar arasında karşılıklı iç hat feribot seferleri düzenleyen bir Yunan feribot firmasıdır.

Hovertravel

Hovertravel, Solent yakınındaki Wight Adasına en hızlı feribot seferlerini düzenlemektedir ve dünyanın en uzun süreli ve ticari havercraft işletmecisidir.

Inter Shipping

Inter Shipping, Cebeli Tarık Boğazında, İspanya ve Fas'ı birbirine bağlayan seferler düzenleyen yeni bir feribot firmasıdır. Modern ve etkili filosuyla Inter Shipping, sıklık ve düzenlilik açısından kaliteli bir hizmet sunmaktadır ve bu popüler güzergâhlarda yolcular tarafından tercih edilen bir seçenek olmaya çalışmaktadır.

Interislander

Interislander, Yeni Zelanda'nın Cook Boğazı ile Wellington ve Picton arasında bağlantı sağlayan feribot seferleri düzenlemektedir ve Kuzey ve Güney adaları arasındaki boşluğu doldurmaktadır.

Irish Ferries

Irish Ferries, İrlanda, İngiltere ve Fransa arasında feribot seferleri düzenleyen İrlanda'nın önde gelen firmalarından birisidir ve yolcular, araçlar ve kargo ürünleri için hizmet sunmaktadır.

Iscomar

Iscomar, Balearic Adalarında, Mallorca'daki Alcudia ile Menorka'daki Ciutadella'yı birbirine bağlayan seferler düzenlemektedir.

Jadrolinija

Jadrolinija, İtalya ile Hırvatistan'ın çok sayıda limanı arasında feribot seferleri ve aynı zamanda da Hırvatistan iç hat seferleri düzenlemektedir.

Kefalonian Lines

Kefalonian Lines Kefalonia ve Zakynthos Adaları arasında karşılıklı feribot seferleri düzenlemektedir.

La Meridionale

La Méridionale, Sardinya, Korsika ve Fransa arasında haftalık çok sayıda seferler düzenlemektedir.

LangelandsFærgen

LangelandsFærgen, Danimarka'nın Langeland ve Lolland adalarına sefer düzenleyen bir Danimarka d-feribot firmasıdır.

Manche Iles Express

Manche Iles Express, Kanal Adaları ile Fransa'nın Normandiya bölgesi arasında ve aynı zamanda adaların kendi aralarında feribot seferleri düzenlemektedir.

Medmar

Medmar, Napoli Körfezinde Ischa, Procida ve Ponza adaları ile anakara arasında çok sayıda feribot seferleri düzenlemektedir. Yarım yüzyıldan fazla bir süre öne kurulan Medmar, bölgedeki önde gelen firmalardan birisidir ve modern gemilerden oluşan etkileyici filosu ile yıllık yaklaşık olarak 1,8 milyon yolcu ve 500.000 araç taşımaktadır.

Moby Lines

Moby Lines, renkli gemilerden oluşan filosu ile, İtalya anakarasını Sardinya Adaları, Korsika ve Elba ile birbirine bağlamaktadır.

Montenegro Lines

Montenegro Lines, Karadağ ile İtalya arasında yıl boyunca feribot seferleri sunmaktadır. Montenegro Lines, İtalya'nın Bari limanından Karadağ'ın Bar limanına karşılıklı olarak, yıl boyunca yaklaşık haftada 3 sefer düzenlemektedir.

MyFerryLink

MyFerryLink, daha önceden Seafrance tarafından sahip olunan ve işletilen feribotları kullanarak meşhur Dover Calais rotasında seferler düzenlemektedir.

Naviera Armas

Naviera Armas, İspanya ve Fas arasında, İspanya ve Kanarya Adaları arasında ve çok sayıda adanın birbiri arasında düzenli feribot seferleri sunmaktadır.

Nel Lines

Nel Lines, Ege Denizinde en iyi bilinen noktalarının hepsine geçiş kapısı olarak hizmet sunan bir Yunan feribot firmasıdır.

NLG

NLG veya Navigazione Libera del Golfo 80 yildan fazla süredir feribot seferleri düzenlemektedir ve günümüzde Napoli Körfezi, Tremeti Adalari, Pontine adalari ve Amalfi sahili arasinda bulunan bir güzergâh agina sahiptir. Denizcilik geçmisi 17'nci yüzyila kadar uzanan Aponte ailesi tarafindan isletilen NLG, yillar içinde filosunu modernlestirmis ve artik yüksek verimli su jetli gemileri ile hizmet vermektedir. Su anda filolarinda 10 su jeti ve 2 DSC Katamaran bulunmaktadir. Gelenekselligin ve modernizmin mükemmel bir karisimi olarak gemi personeli tarafindan sunulan üst seviye hizmetler NLG'nin bir markasidir ve tabi ki bu sayede yolcular arasinda popüler bir firma haline gelmislerdir. Navigazione Libera del Golfo ile, çok sayida güzergâh ve sik araliklarla düzenlenen sefer olanaklari ile Italya'nin adalarindaki hazineleri kesfetme özgürlügüne sahipsiniz.

Norse Merchant Ferries

Norse Merchant Ferries, tarafından düzenlenen Liverpool, Belfast ve Dublin feribot seferleri 2005 yılında Norfolkline tarafından devralınmıştır ve hemen sonrasında Stena Line tarafından satın alınmadan önce DFDS Seaways tarafından işletilmiştir. Daha fazla bilgi veya güzergâhlarda bilet rezervasyonu için lütfen Stena Line sayfasını ziyaret ediniz.

Northlink Ferries

Nortfolkline Ferries, İskoçya ile Kuzey Orkney Adalarını ve Shetland'ı birbirine bağlayan seferler düzenlemektedir.

P&O Irish Sea

P&O Irish Sea Ferries ile İngiltere ve İlanda, İskoçya ve Kuzey İrlanda arasında deniz yolculuğu yapabilirsiniz.

Polferries

Polferries bir Polonya'nın Baltık Gemicilik Firmasıdır ve Polonya ile İskandinavya arasından feribot seferleri düzenlemektedir.

Red Star Ferries

Red Star Ferries, İtalya ve Arnavutluk arasında feribot seferleri düzenlemektedir. Red Star Ferries'in Brindisi Vlora feribot seferleri Red Star 1 gemisi ile gerçekleştirilmektedir. Bu gemide, bir restoran, kafe bar, rahat salonlar, koltuk ve kamara seçenekleri ile günümüzün modern feribotlarında olması beklenen tüm tesisleri bulacaksınız.

SamsøFærgen

SamsøFærgen, Danimarkalı bir feribot firması olan Samsøtrafikken'in yeni adıdır. SamsoFaergen, Danimarka'nın Samsø Adası (Kolby Kas limanı) ile Zealand (Kalundorg limanı) ve Danimarka anakarası (Hau limanı) arasında günlük feribot seferleri düzenlemektedir.

Scandlines

Scandlines, Danimarka, Almanya ve İsveç arasında, 3 kısa mesafeli rotada, çok sık bir şekilde ve büyük kapasiteli feribot seferleri düzenlemektedir.

Sea Jets

Sea Jets, Pire'den ve Rafina'dan Girite ve Kikladlar Adalarına feribot seferleri düzenlemektedir.

Searoad Ferries

Searoad Ferries, Melbourne'nin en muhteşem kıyı bölgeleri olan Bellarine Yarımadası ile Mornington Yarımadasını, Queenscliff - Sorrento seferleri ile bağlamaktadır.

Smyril Line

Smyril Line, Faroe Adaları ile komşu ülkeler arasında seferler düzenleyen bir Faroe feribot firmasıdır.

SNAV

SNAV, Adriyatik, Akdeniz ve Tiren Denizinde seferler düzenleyen ve Güney Avrupa faaliyet gösteren en büyük feribot firmalarından birisidir.

SNCM

SNCM, Fransa anakarası ile Korsika ve Sardinya adaları arasında seferler düzenleyen büyük bir feribot işletmecisidir.

St Peter Line

St Peter Line, Princess Maria ve Princess Anastasia isimli birinci sınıf gemilerle St Petersburg merkezli bir feribot firmasıdır.

Steam Packet

Isle of Man Steam Packet Ferries, Douglas'tan İngiltere, Kuzey ve Günay İrlanda'nın dört limanına kargo, yolcu ve araçlar için feribot seferleri düzenlemektedir.

Tallink Silja

Tallink Silja sizi, Baltık Denizindeki Finlandiya, Estonya, Litvanya, İsveç ve Aland Adaları gibi çok bilinen noktalara ulaştırmaktadır.

Toremar

Toremar, İtalya anakarası ile Elba, Giglio, Capraia ve Pianosa’yı içeren Tuscan Archipelago adalarını birbirine bağlayan seferler düzenlemektedir.

Trans Russia Express

Trans Russia Express, Rusya ile Almanya’ya arasında kargo taşımacılığı yapan başlıca firmadır.

Transmanche Ferries

Transmanche Ferries NewHaven Dieppe feribot hizmetleri artık DFDS Seaways tarafından işletilmektedir.

TT Line

TT Line, modern, güvenli, yüksek kaliteli ve çevre dostu feribotlardan oluşan filosu ile Almanya’yı ve Polonya’yı İsveç ile birbirine bağlayan seferler düzenlemektedir.

TTT Lines

TTT Lines Napoli ve Catania arasında, yıl boyunca araç ve yolcular için feribot seferleri düzenlemektedir.

Unity Line

Unity Line, Polonya'nın Swinoujscie ve İsveç'in Ystad limanları arasında yıl boyunca feribot seferleri düzenlemektedir.

Ustica Lines

Ustica Lines, Italya anakarasi ile Aelian Adalari, Pelagie Adalari, Aegadian adalari, Sicilya, Ustica ve ayni zamanda bazi adalarin kendi arasinda çok sayida feribot güzergâhi ile baglanti saglamaktadir. Ustica Lines faaliyetlerine 1993 yilinda, Napoli, Sicilya ve Ustica arasinda bir deniz otobüsü ile charter seferleri düzenleyerek baslamistir. Birkaç yil içerisinde, kendilerini bölgenin en büyük hizli yolcu tasimaciligi firmasi haline getirmislerdir. Günümüzde 25'den fazla hizli feribot, katamaran ve tekne ile çok sayida ada arasinda düzenledikleri karsilikli seferler ile Italya'nin en genis güzergâh agina sahiptirler. Gemiler genellikle 200 ila 230 arasinda yolcu tasimaktadir ve bar, TV, geriye yatan koltuklar, klima ve seyahat esnasinda ekstra konfor saglayan elektronik dengeleyicilere sahiptirler. Ustica Lines, 350'den fazla çalisan bulunmaktadir ve yillik olarak yaklasik 1,5 milyon yolcu tasimaktadir.

Vaasanlaivat

Vaasanlaivat, Batı Finlandiya ve kuzey doğu İsveç güzergâhındaki Vaasa - Umea arasında popüler feribot seferleri düzenlemektedir.

Venezia Lines

Venezia Lines, İtalya'nın Kuzey Atlantik kıyıları ile Hırvatistan'ı birbirine bağlayan yüksek hızlı yolcu feribotu seferleri işletmecisidir.

Ventouris Ferries

Ventouris Ferries, İtalya ile Arnavutluk arasında bağlantı sağlayan popüler Bari Durres feribot güzergâhında düzenli feribot seferleri düzenlemektedir.

Ventouris Sea Lines

Ventouris Sea Lines, Kikladlar Adalarından karşılıklı ve aktarım merkezleri olan Pire'den, çok sayıdaki yolcularının ihtiyaçlarını karşılamak için düzenli feribot seferleri düzenlemektedir.

Viking Line

Viking Line, Finlandiya, Aland Adaları ve İsveç ve aynı zamanda Finlandiya ve Estonya arasında yıl boyunca günlük seferler düzenlemektedir.

Virtu Ferries

Virtu Ferries, Malta'nın en önemli gemicilik firmasıdır ve Malta ile Sicilya'yı birbirine bağlamaktadır.

Wasaline

Wasaline, kuzey İsveç ile batı Finlandiya arasında popüler feribot seferleri düzenlemektedir.

Wightlink

Wightlink Ferries ve selefleri, anakara ile Wight Adası arasında 160 yıldan daha uzun bir süredir bağlantı sağlamaktadır!

Zante Ferries

Zante Ferries, 3 gemilik filoları ile İyonya Adaları arasında feribot seferleri düzenlemektedir.

© Direct Ferries Ltd