Scandlines, Danimarka, Almanya ve İsveç arasında, 3 kısa mesafeli rotada, çok sık bir şekilde ve büyük kapasiteli feribot seferleri düzenlemektedir.

Tüm seferlerde Gemide, her damak tadına ve her bütçeye uygun cazip yemek seçenekleri bulacaksınız. Scandlines gemilerinde bulunan mağazalarda oldukça çeşitli alkollü içkiler, şaraplar, sigara ve şekerlemeler ile birlikte özel seçim parfüm ve kozmetik ürünleri sunulmaktadır. Scandlines logosu, çok önemli Scandlines mağazalarını sembolize etmektedir. Değişik renkli üçgenler, güney Baltık'taki Scandlines rotalarının birbirine bağladığı ülkeleri ifade etmektedir. Sarı Almanya'yı, kırmızı Danimarka'yı ve mavi İsveç'i belirtmektedir. 2012 yılında Scandlines, Baltık Denizi'ndeki İsviçre'ye giden rotalarını Stena Line'a satmıştır.

Directferries.com.tr sitesini, Scandlines firmasının tarifelerini, ücretlerini bulmak ve Scandlines firmasının feribot biletlerini satın almak için kullanın. Seyahat planınıza uygun alternatif güzergâh veya feribot firması mı arıyorsunuz? Endişelenme, araştırmalarında seçimine yardımcı olmak için aynı zamanda Scandlines firması ile alternatif feribot firmalarının karşılaştırmalarını da yapacağız.


Scandlines

Scandlines Hatları

Günde 10 Sefer
sefer süresi 1 saat 45 dakika'dan
Günde 71 Sefer
sefer süresi 20 dakika
Günde 45 Sefer
sefer süresi 45 dakika
© Direct Ferries Ltd