Danimarka feribotları hakkında

Direct Ferries'de, yolculugunuz için en iyi firsati elde ettiginizden emin olmak için tüm Danimarka Feribotu seçeneklerini karsilastirabilirsiniz.

Hizli ve kolay tek bir arama ile Danimarka ülkesine sefer düzenleyen tüm feribotlari karsilastirabilir ve bu sayede mevcut seferler içinde en iyisini en iyi fiyata elde edersiniz.

Feribot ücretini ögrenmek ve Danimarka ülkesine düzenlenen feribot seferlerinin müsaitligini kontrol etmek için, lütfen sol menüden kalkis yerini seçin ve arama dügmesine tiklayin!
Danimarka
Danimarka
Danimarka Feribotu
Danimarka
Danimarka

Danimarka Hakkında:

İskandinavya ile kıta Avrupa’sı arasında uzanan Danimarka'yı tanımlamak kolay değildir. Pek çok açıdan iki bölgenin özelliklerini de taşımaktadır. Danimarka'nın fiyatları ve içki yasaları büyük ölçüde Avrupa'nın geri kalanıyla benzerlik taşımaktadır. Fakat sosyal politikaları ve yönetim biçimi belirgin bir biçimde İskandinav özellikleri gösterir. Sosyal olanakları geniş ve yaşayanların hayat standardı oldukça yüksektir. Ülkede siyaset, daha çok uzlaşma üzerine kuruludur. Danimarka, fiyatlar ve mesafeler açısından seyahat etmesi en kolay olan İskandinav ülkesidir. Danimarka, Kuzey Denizi'ne serpilmiş küçük adaların yanı sıra, üç ana kara kütlesinden oluşur. Ülke, Zealand ve Funen adaları ve Almanya'nın kuzeybatısına doğru uzanan Jütland yarımadasından meydana gelir. Ziyaretçilerin büyük çoğunluğu Zealand'ı ziyaret eder. En çok turisti Zealand adasında, güzel, eski şehir merkeziyle, çeşitli müzeleriyle ve hareketli gece hayatıyla, ülkenin en büyük şehri ve heyecan verici merkezi olan Kopenhag çeker. Zealand'ın daha küçük olan komşusu Funen, şehir hayatının hüküm sürdüğü tek merkezi olan Odense dışında sakin bir adadır. Kopenhag'ın uzağında yer alan Jütland'ın tamamen kendine has bir havası vardır ve yeşil tepelerden tenha fundalıklara varana kadar Danimarka'nın en çeşitlilik gösteren coğrafyasına sahiptir. Arhus ve Aalborg, başkent dışındaki en hareketli şehirlerdir.

Norveç - Danimarka Feribotu

Haftada 7 Sefer
sefer süresi 18 saat
Fjord Line
Günde 3 Sefer
sefer süresi 2 saat 15 dakika
Fjord Line
Haftada 14 Sefer
sefer süresi 3 saat 15 dakika
Color Line
Haftada 7 Sefer
sefer süresi 4 saat 30 dakika
Fjord Line
Haftada 14 Sefer
sefer süresi 3 saat 45 dakika
Color Line
Haftada 7 Sefer
sefer süresi 12 saat
Stena Line
Haftada 7 Sefer
sefer süresi 17 saat 15 dakika
DFDS Seaways
Haftada 7 Sefer
sefer süresi 11 saat 30 dakika
Fjord Line

Samso - Danimarka Feribotu

Danimarka dahilindeki feribotlar

İsveç - Danimarka Feribotu

Almanya - Danimarka Feribotu

Bornholm - Danimarka Feribotu

İzlanda - Danimarka Feribotu

Faroe Adaları - Danimarka Feribotu

© Direct Ferries Ltd