Bornholm - Danimarka Feribot Haritası

Bornholm ile Danimarka arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

directferries.com.tr web sitesinde, tüm seçenekleri görerek en iyi firsatlari yakalamak için, Bornholm ülkesinden Danimarka ülkesine düzenlenen feribot seferlerini karsilastirin.

Bornholm ülkesinden Danimarka ülkesine düzenlenen feribot seferleri ile ilgili sayfamizda, is, eglence veya baska bir amaçla gerçeklestireceginiz seyahatiniz için en uygun feribot seferini seçmek için gerekli tüm bilgileri bulabilirsiniz.

O zaman neyi bekliyorsunuz? Ücret arama bölümünde sadece tercih ettiginiz güzergâhi seçin ve sizin için en iyi ücreti bulalim ve yolculugunuz için en iyi seçenegi bulacaginiz anlamina gelen bezer tüm güzergâhlar ile karsilastirmasini yapalim!
Bornholm
Bornholm
Danimarka Feribotu
Danimarka

Kalkis: Bornholm Varis: Danimarka Feribot Rehberi

Bornholm ile Danimarka arasinda, 1 feribot şirketi – BornholmerFærgen tarafindan isletilen sadece 1 feribot güzergâhi bulunmaktadir. Ronne ile Koge arasindaki tarifeli haftalık feribot seferi, yaklasik 5 saat 30 dakika'dan sürmektedir.

Bu sayfadaki bilgilerin dogru olmasi için büyük bir özen gösterirken, tüm güzergâhlardaki siklik ve süreler zaman zaman degisiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle Ronne ve Koge arasindaki Bornholm Danimarka seferlerinin mevcut durumdaki bilgileri için gerçek zamanli basvuru yapmanizi öneririz.

Bornholm - Danimarka Feribotu

Bornholm Hakkında:

Bornholm, Baltik Denizi’nde bulunan, Danimarka’nın doğusunda, İsveç’in güneyinde and Polonya’nın kuzeyinde olan bir Danimarka adasıdır.

Kışın Bornholm Adası bir sessizliğe bürünür ama yaz geldiğinde turistler için gidilecek popüler bir tatil yeridir. Bornholm Adası’nı özellikle feribot ile kolayca ulaşabilen Danimarkalılar, Almanlar, İsveçliler, Norveçliler ve Polonyalılar ziyaret eder.

Ziyaretçileri adada en çok etkileyen şey doğal güzellikleri ve oldukça zengin kültürel etkinlikleridir.

Danimarka Hakkında:

İskandinavya ile kıta Avrupa’sı arasında uzanan Danimarka'yı tanımlamak kolay değildir. Pek çok açıdan iki bölgenin özelliklerini de taşımaktadır. Danimarka'nın fiyatları ve içki yasaları büyük ölçüde Avrupa'nın geri kalanıyla benzerlik taşımaktadır. Fakat sosyal politikaları ve yönetim biçimi belirgin bir biçimde İskandinav özellikleri gösterir. Sosyal olanakları geniş ve yaşayanların hayat standardı oldukça yüksektir. Ülkede siyaset, daha çok uzlaşma üzerine kuruludur. Danimarka, fiyatlar ve mesafeler açısından seyahat etmesi en kolay olan İskandinav ülkesidir. Danimarka, Kuzey Denizi'ne serpilmiş küçük adaların yanı sıra, üç ana kara kütlesinden oluşur. Ülke, Zealand ve Funen adaları ve Almanya'nın kuzeybatısına doğru uzanan Jütland yarımadasından meydana gelir. Ziyaretçilerin büyük çoğunluğu Zealand'ı ziyaret eder. En çok turisti Zealand adasında, güzel, eski şehir merkeziyle, çeşitli müzeleriyle ve hareketli gece hayatıyla, ülkenin en büyük şehri ve heyecan verici merkezi olan Kopenhag çeker. Zealand'ın daha küçük olan komşusu Funen, şehir hayatının hüküm sürdüğü tek merkezi olan Odense dışında sakin bir adadır. Kopenhag'ın uzağında yer alan Jütland'ın tamamen kendine has bir havası vardır ve yeşil tepelerden tenha fundalıklara varana kadar Danimarka'nın en çeşitlilik gösteren coğrafyasına sahiptir. Arhus ve Aalborg, başkent dışındaki en hareketli şehirlerdir.

© Direct Ferries Ltd