Ballen - Kalundborg Feribot Operatörleri

dateGünde 3 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 15 dakika'dan

Ballen - Kalundborg Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Ballen Kalundborg feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Samso veya Danimarka feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Ballen Kalundborg güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Danimarka ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Ballen Kalundborg rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Danimarka için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Ballen ile Kalundborg seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Ballen Kalundborg Feribot Rehberi

Ballen Kalundborg feribotu, Samso ile Danimarka arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, SamsøFærgen. Seferler, her bir hafta için 21 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 1 saat 15 dakika'dan sürmektedir.

Ballen Kalundborg yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd