Rostock - Gedser Feribot Operatörleri

dateGünde 10 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 45 dakika'dan

Rostock - Gedser Feribotu

Almanya ile Danimarka feribot yolculugunuzla ilgili Rostock Gedser feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Rostock ile Gedser feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Rostock Gedser feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Rostock Gedser seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Rostock Gedser Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Rostock Gedser Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Rostock Gedser Feribot Rehberi

Almanya ile Danimarka arasindaki Scandlines Rostock Gedser feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 1 saat 45 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her gün 10 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd