Samso - Danimarka Feribot Haritası

Samso ile Danimarka arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

Direct Ferries'in Samso ile Danimarka arasindaki feribot karsilastirma sistemi, Danimarka istikametindeki tüm karsilastirilabilir güzergâhlar için feribot tarifelerini ve ücretlerini görmenizi saglar ve bu sayede dogru ücret ile dogru seyahat imkân bulabilirsiniz!

Feribot karsilastirma motorumuz, Samso ülkesinden Danimarka ülkesine en uygun feribot seferini bulmanizi saglamak için, seyahat etmek istediginiz zamana en yakin ve en ucuz uygun fiyatlar için arama yapar.

Hareket saati yaklastikça bos yer sayisi azaldigi için ücretler genellikle yükselmektedir, bu nedenle geç kalmayin ve bilgilerinizi Fiyat Arama sistemimize girerek seyahatiniz için karsilastirmayi ve rezervasyonu bugün yapin.
Samso
Samso
Danimarka Feribotu
Danimarka

Kalkis: Samso Varis: Danimarka Feribot Rehberi

Samso ile Danimarka arasinda, 1 feribot şirketi – SamsøFærgen tarafindan isletilen sadece 1 feribot güzergâhi bulunmaktadir. Ballen ile Kalundborg arasindaki tarifeli günlük feribot seferi, yaklasik 1 saat 15 dakika'dan sürmektedir.

Bu sayfadaki bilgilerin dogru olmasi için büyük bir özen gösterirken, tüm güzergâhlardaki siklik ve süreler zaman zaman degisiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle Ballen ve Kalundborg arasindaki Samso Danimarka seferlerinin mevcut durumdaki bilgileri için gerçek zamanli basvuru yapmanizi öneririz.

Samso - Danimarka Feribotu

Samso Hakkında:

Samso Adası, Kattegat’ta bulunan bir Danimarka adasıdır, Jutland yarımadasından yaklaşık 15 km uzaklıktadır.

Samso Adası, rüzgar enerjisini kullanarak yeşil enerjiye destek vermektedir. Adada herkes bir turbine sahiptir, ürettiği enerjiyi ayrıca anakara’ya da satar!

Danimarka Hakkında:

İskandinavya ile kıta Avrupa’sı arasında uzanan Danimarka'yı tanımlamak kolay değildir. Pek çok açıdan iki bölgenin özelliklerini de taşımaktadır. Danimarka'nın fiyatları ve içki yasaları büyük ölçüde Avrupa'nın geri kalanıyla benzerlik taşımaktadır. Fakat sosyal politikaları ve yönetim biçimi belirgin bir biçimde İskandinav özellikleri gösterir. Sosyal olanakları geniş ve yaşayanların hayat standardı oldukça yüksektir. Ülkede siyaset, daha çok uzlaşma üzerine kuruludur. Danimarka, fiyatlar ve mesafeler açısından seyahat etmesi en kolay olan İskandinav ülkesidir. Danimarka, Kuzey Denizi'ne serpilmiş küçük adaların yanı sıra, üç ana kara kütlesinden oluşur. Ülke, Zealand ve Funen adaları ve Almanya'nın kuzeybatısına doğru uzanan Jütland yarımadasından meydana gelir. Ziyaretçilerin büyük çoğunluğu Zealand'ı ziyaret eder. En çok turisti Zealand adasında, güzel, eski şehir merkeziyle, çeşitli müzeleriyle ve hareketli gece hayatıyla, ülkenin en büyük şehri ve heyecan verici merkezi olan Kopenhag çeker. Zealand'ın daha küçük olan komşusu Funen, şehir hayatının hüküm sürdüğü tek merkezi olan Odense dışında sakin bir adadır. Kopenhag'ın uzağında yer alan Jütland'ın tamamen kendine has bir havası vardır ve yeşil tepelerden tenha fundalıklara varana kadar Danimarka'nın en çeşitlilik gösteren coğrafyasına sahiptir. Arhus ve Aalborg, başkent dışındaki en hareketli şehirlerdir.

© Direct Ferries Ltd