Bojden - Fynshav Feribot Operatörleri

dateGünde 12 Sefer
clocksefer süresi 50 dakika

Bojden - Fynshav Feribotu

Danimarka feribot yolculugunuzla ilgili Bojden Fynshav feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Bojden ile Fynshav feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Bojden Fynshav güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Bojden Fynshav Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Bojden Fynshav Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Bojden Fynshav Feribot Rehberi

Bojden Fynshav feribotu, Danimarka ile Danimarka arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, AlsFærgen. Seferler, her bir gün için 12 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 50 dakika sürmektedir.

Bojden Fynshav yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd