Fynshav - Bojden Feribot Operatörleri

dateGünde 12 Sefer
clocksefer süresi 50 dakika

Fynshav - Bojden Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Danimarka ülkesinde Fynshav Bojden feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Fynshav ile Bojden arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Fynshav Bojden güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Fynshav Bojden Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Fynshav Bojden Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Fynshav Bojden Feribot Rehberi

Danimarka ile Danimarka arasindaki AlsFærgen Fynshav Bojden feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 50 dakika sefer süresi ile bu güzergâhta Her gün 12 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd