Puttgarden - Rodby Feribot Operatörleri

dateGünde 45 Sefer
clocksefer süresi 45 dakika

Puttgarden - Rodby Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Puttgarden Rodby feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Almanya veya Danimarka feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Puttgarden ile Rodby feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Puttgarden Rodby feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Puttgarden Rodby seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Puttgarden Rodby Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Puttgarden Rodby Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Puttgarden Rodby Feribot Rehberi

Puttgarden Rodby feribotu, Almanya ile Danimarka arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Scandlines. Seferler, her bir gün için 45 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 45 dakika sürmektedir.

Puttgarden Rodby yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd