Gothenburg - Frederikshavn Feribot Operatörleri

dateGünde 5 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 15 dakika

Gothenburg - Frederikshavn Feribotu

Direct Ferries ile İsveç ve Danimarka arasinda, Gothenburg ile Frederikshavn feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Gothenburg ile Frederikshavn arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Gothenburg Frederikshavn feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Gothenburg Frederikshavn seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Gothenburg Frederikshavn Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Gothenburg Frederikshavn Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Gothenburg Frederikshavn Feribot Rehberi

Gothenburg Frederikshavn feribotu, İsveç ile Danimarka arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Stena Line. Seferler, her bir hafta için 35 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 3 saat 15 dakika'dan sürmektedir.

Gothenburg Frederikshavn yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Gothenburg - Frederikshavn Feribot Seçenekleri

Stena Line ile Varberg - Grenaa - Haftada 14 Sefer / sefer süresi 4 saat 15 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen İsveç - Danimarka Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd