Stena Line
Gothenburg limanindan Stena Line firmalari tarafindan düzenlenen feribot seferleri ile İsveç ile Almanya & Danimarka arasinda baglanti saglanmaktadir.

Gothenburg limanindan en kisasi yaklasik 3 saat 15 dakika'dan. süren Her hafta 42 sefer seçenegi bulunmaktadir.

Hizli bir sekilde bilgi almak için bu sayfada bulunan kilavuzu kullanin ya da Gothenburg limanindan yapilan seferlerin zaman ve ücret bilgileri için ücret arama özelligini kullanin.

Gothenburg Feribot Seçenekleri

Kalkış:Varberg Feribotu - Varış:Grenaa

Gothenburg Feribot rezervasyonu

Directferries.com.tr web sitesinde İsveç ülkesine gidis veya gelis için Gothenburg Feribotu bilet aramasi yaptiginizda, tek bir seferde çesitli seferler arasinda ve ayni zamanda daha önce hiç duymadiginiz uygun alternatif feribot güzergâhlari arasinda karsilastirma yapariz.

Fiyat Arama sistemimizi kullanarak Gothenburg tarifelerini, anlik müsaitlik durumlarini ve ücretleri inceleyebilir ve biletinizi rezerve etmeden önce seçilen feribot güzergâh alternatifleri arasinda karsilastirma yapabilirsiniz.

Bir Gothenburg feribot teklifi almak çok basit; menülerden sadece kalkis yerinizi, güzergâhinizi ve yolcu sayisini seçin ve ardindan devam etmek için arama dügmesine tiklayin!

Gothenburg Liman Haritası

Gothenburg Feribot Servisleri

Stena Line ile Gothenburg - Kiel
Crossing DurationHaftada 7 Sefer
Sailing Schedules sefer süresi 14 saat 30 dakika
Stena Line
Stena Line ile Gothenburg - Frederikshavn
Crossing DurationGünde 5 Sefer
Sailing Schedules sefer süresi 3 saat 15 dakika
Stena Line
© Direct Ferries Ltd