Gothenburg - Kiel Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 14 saat 30 dakika

Gothenburg - Kiel Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Gothenburg Kiel feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger İsveç veya Almanya feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Gothenburg ile Kiel arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Gothenburg Kiel güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Gothenburg Kiel Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Gothenburg Kiel Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Gothenburg Kiel Feribot Rehberi

İsveç ile Almanya arasindaki Stena Line Gothenburg Kiel feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 14 saat 30 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 7 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd