Rostock - Trelleborg Feribot Operatörleri

dateGünde 3 Sefer
clocksefer süresi 6 saat
dateHaftada 20 Sefer
clocksefer süresi 6 saat 15 dakika

Rostock - Trelleborg Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Rostock Trelleborg feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Almanya veya İsveç feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Rostock Trelleborg güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, İsveç ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Rostock Trelleborg rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Rostock Trelleborg güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Rostock Trelleborg Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Rostock Trelleborg Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Rostock Trelleborg Feribot Rehberi

Almanya ile İsveç arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Stena Line hizmeti günlük olarak Her gün 3 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 6 saat'den sürmektedir süresince TT Line firmasi günde Her hafta 20 kez düzenlemektedir ve bu seferler 6 saat 15 dakika'dan sürmektedir.

Bu nedenle, Almanya ile İsveç arasindaki Rostock Trelleborg güzergâhinda, her bir hafta için 41 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.

Rostock - Trelleborg Feribot Seçenekleri

Stena Line ile Sassnitz - Trelleborg - Haftada 14 Sefer / sefer süresi 4 saat 15 dakika
TT Line ile Travemunde - Trelleborg - Haftada 14 Sefer / sefer süresi 9 saat
Finnlines ile Travemunde - Malmo - Haftada 18 Sefer / sefer süresi 8 saat 45 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Almanya - İsveç Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd