TT Line, modern, güvenli, yüksek kaliteli ve çevre dostu feribotlardan oluşan filosu ile Almanya’yı ve Polonya’yı İsveç ile birbirine bağlayan seferler düzenlemektedir.

TT Line’ın gemilerinde tecrübeli personel görev yapmaktadır ve maksimum seviyede konfor ve güvenilirlik sunmaktadır. Ferah kamaralar, yüksek kalitede yemekler ve gemideki mağazaları ile Baltık Denizinde unutulmaz bir deneyim sunan seferler düzenlemektedir. TT Lines güzergâhları, araçla veya yaya olarak size nasıl yolculuk yapmak istediğiniz konusunda esneklik sağlar. TT Lines tarafından sefer düzenlenen tüm limanların ulusal karayolu ağlarına doğrudan bağlantıları bulunmaktadır, TT Lines ile yapacağınız yolculuklar size İskandinavya ve Avrupa kıtası arasında mükemmel bir geçiş kapısı olanağı sunmaktadır.

Direct Ferries, arama kriterlerinize bağlı olarak, TT Line firmasının hizmetlerini, tek bir arama sonucunda birden çok feribot firmasının tarifeleri ve ücretleri ile karşılaştırma yapmanıza olanak sağlayan, bir tarife ve fiyat karşılaştırması sağlar. Feribot yolculuğunuz için en iyi seçeneği bulmanızı sağlamak için, feribot biletinizi almadan önce, TT Line firmasının tarifelerini ve fiyatlarını tüm alternatif feribot işletmeleri ile karşılaştırın.


TT Line

TT Line Hatları

Haftada 20 Sefer
sefer süresi 6 saat
Haftada 9 Sefer
sefer süresi 5 saat 55 dakika
Haftada 14 Sefer
sefer süresi 9 saat
© Direct Ferries Ltd