Gdynia - Karlskrona Feribot Operatörleri

dateHaftada 15 Sefer
clocksefer süresi 10 saat 30 dakika

Gdynia - Karlskrona Feribotu

Direct Ferries ile Polonya ve İsveç arasinda, Gdynia ile Karlskrona feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Gdynia ile Karlskrona feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Gdynia Karlskrona güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Gdynia Karlskrona Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Gdynia Karlskrona Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Gdynia Karlskrona Feribot Rehberi

Gdynia Karlskrona feribotu, Polonya ile İsveç arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Stena Line. Seferler, her bir hafta için 15 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 10 saat 30 dakika'dan sürmektedir.

Gdynia Karlskrona yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Gdynia - Karlskrona Feribot Seçenekleri

Polferries ile Danzig - Nynashamn - Haftada 4 Sefer / sefer süresi 19 saat
Polferries ile Swinoujscie - Ystad - Haftada 13 Sefer / sefer süresi 7 saat
Unity Line ile Swinoujscie - Ystad - Haftada 14 Sefer / sefer süresi 7 saat 15 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Polonya - İsveç Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd