Karlskrona Feribot Limanı nerede?

Karlskrona Feribot rezervasyonu

Bu sayfada, Karlskrona feribot limanını nasıl bulabileceğinize dair bütün bilgileri bulabilirsiniz. Karlskrona feribot rezervasyonu için Karlskrona Feribotları veya Varış Noktası Karlskrona Olan Feribotlar sayfalarımızı ziyaret ediniz.

Karlskrona Feribot Limanı'na nasıl gideceğiniz hakkında.

Otobüs ile Karlskrona Feribot Limanı
Kungsplan Karlskrona'dan feribot terminalne giden 6 numaralı otobüsü alabilirsiniz. Yolculuğunuz yaklaşık 25 dakika sürecektir. Karlskrona'dan İsveç'teki bir çok bölgeye Swebusexpress ve Blekingetrafiken ile bir çok sefer vardır.
Karlskrona Feribot Limanı Adresi
Verköterminalen, 37106 Lyckeby, İsveç
Tren ile Karlskrona Feribot Limanı
Ana istasyon Karlskrona şehir merkezindedir. İsveç'teki bir çok bölgeye SJ ve Blekingetrafiken ile bir çok bağlantı vardır.
Araba ile Karlskrona Feribot Limanı
Karlskrona feribot limanı, Karlskrona şehir emrkezinden yaklaşık 10 km mesafedeki Verkö'de bulunmaktadır. Verkö ve Gdynia tabelalarını izleyin (yanında gemi sembolleri olan).
Karlskrona Konaklama
Eğer geceyi, ya yolculuk öncesinde ya da sonrasında, Karlskrona feribot limanında veya çevresinde geçirecekseniz veya bütün ziyaretiniz süresince konaklama talep ediyorsanız lütfen, online en iyi fiyat ve en geniş konaklama seçeneklerinden birini sunan Karlskrona Konaklama sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd