Sassnitz - Trelleborg Feribot Operatörleri

dateHaftada 14 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 15 dakika

Sassnitz - Trelleborg Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Almanya ile İsveç feribotlarini Sassnitz ile Trelleborg feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Sassnitz ile Trelleborg feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. İsveç için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

İsveç için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Sassnitz ile Trelleborg seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Sassnitz Trelleborg Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Sassnitz Trelleborg Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Sassnitz Trelleborg Feribot Rehberi

Almanya ile İsveç arasindaki Stena Line Sassnitz Trelleborg feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 4 saat 15 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 14 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Sassnitz - Trelleborg Feribot Seçenekleri

Stena Line ile Rostock - Trelleborg - Günde 3 Sefer / sefer süresi 6 saat
TT Line ile Rostock - Trelleborg - Haftada 20 Sefer / sefer süresi 6 saat 15 dakika
TT Line ile Travemunde - Trelleborg - Haftada 14 Sefer / sefer süresi 9 saat
Finnlines ile Travemunde - Malmo - Haftada 18 Sefer / sefer süresi 8 saat 45 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Almanya - İsveç Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd