Travemunde - Trelleborg Feribot Operatörleri

dateHaftada 14 Sefer
clocksefer süresi 9 saat

Travemunde - Trelleborg Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Almanya ile İsveç feribotlarini Travemunde ile Trelleborg feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Travemunde ile Trelleborg feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Travemunde Trelleborg feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Travemunde Trelleborg seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Travemunde Trelleborg Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Travemunde Trelleborg Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Travemunde Trelleborg Feribot Rehberi

Travemunde Trelleborg feribotu, Almanya ile İsveç arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, TT Line. Seferler, her bir hafta için 14 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 9 saat'den sürmektedir.

Travemunde Trelleborg yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Travemunde - Trelleborg Feribot Seçenekleri

Stena Line ile Rostock - Trelleborg - Günde 3 Sefer / sefer süresi 6 saat
TT Line ile Rostock - Trelleborg - Haftada 20 Sefer / sefer süresi 6 saat 15 dakika
Stena Line ile Sassnitz - Trelleborg - Haftada 14 Sefer / sefer süresi 4 saat 15 dakika
Finnlines ile Travemunde - Malmo - Haftada 18 Sefer / sefer süresi 8 saat 45 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Almanya - İsveç Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd