Travemunde - Malmo Feribot Operatörleri

dateHaftada 18 Sefer
clocksefer süresi 8 saat 45 dakika

Travemunde - Malmo Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Almanya ile İsveç feribotlarini Travemunde ile Malmo feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Travemunde ile Malmo arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

İsveç için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Travemunde ile Malmo seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Travemunde Malmo Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Travemunde Malmo Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 1 Yolcu olduğunu.

Travemunde Malmo Feribot Rehberi

Almanya ile İsveç arasindaki Finnlines Travemunde Malmo feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 8 saat 45 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 18 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Travemunde - Malmo Feribot Seçenekleri

Stena Line ile Rostock - Trelleborg - Günde 3 Sefer / sefer süresi 6 saat
TT Line ile Rostock - Trelleborg - Haftada 20 Sefer / sefer süresi 6 saat 15 dakika
Stena Line ile Sassnitz - Trelleborg - Haftada 14 Sefer / sefer süresi 4 saat 15 dakika
TT Line ile Travemunde - Trelleborg - Haftada 14 Sefer / sefer süresi 9 saat
Daha fazla bilgi için lütfen Almanya - İsveç Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd