Almanya feribotları hakkında

Directferries.com.tr ile en iyi feribot firmalarinin size en uygun seçenegini bulmanizi saglamak için tüm Almanya Feribotu seçeneklerini bulursunuz.

Almanya istikametinde düzenlenen seferlerle ilgili olarak, en kisa ve en ucuzdan, en uzun ve en lükse, genis bir yelpazedeki alternatifleri kapsayan tüm seçeneklere sahibiz.

Feribot ücretini ögrenmek ve Almanya ülkesine düzenlenen feribot seferlerinin müsaitligini kontrol etmek için, lütfen sol menüden kalkis yerini seçin ve arama dügmesine tiklayin!
Almanya
Almanya
Almanya Feribotu
Almanya
Almanya

Almanya Hakkında:

Almanya'nın tekrar birleşmesinin ardından geçen yıllardan sonra, ziyaretçiler bu birleşmenin güzelliklerinin tadına varabilmektedirler. Altyapıda ve hizmet sektöründe yapılan büyük yatırımlar Soğuk Savaş'ın ülkeyi bölen izlerini silmekle kalmayıp İkinci Dünya Savaşı'nın yarattığı tahribatların da sonunda kaybolmasına olanak tanımıştır. Ülkede çok fazla değişiklik olmasına rağmen sürekli gelen ziyaretçiler hep sevdikleri şeyleri bulmakta zorlanmayacaklardır. Geleneksel bir Alman yemeği olan sauerbarten servisi yapan restoranlar ya da litrelerce lager ya da buğday birası sunan birahaneler hala varlığını sürdürmektedir.

Durup Almanya'nın tam olarak doğusuna ve batısına baktığınızda konuşulan dilin, yemeklerin, geleneklerin ve tarihin farklılaştığını göreceksiniz. Almanya'yı en iyi şekilde anlamak için elinizden geldiğince farklı bölgelerini gezmeye ve deneyimlemeye çalışın.

Almanya'da pek çok zenginlik bulmak mümkündür: görkemli ve şık büyük şehirleri, kartpostallardakine yaraşır görüntüdeki küçük kasabaları, zengin kültürel ve sanatsal hayatı, ormanlık alanları, muhteşem şatoları, güzel şarapları ve biraları ile Almanya’nın her türlü zevke hitap eden bir yanı vardır.

Avrupa'nın kalbinde yer alan ülke, kıtanın tarihinde önemli bir yere sahiptir. Şarlman'dan Kutsal Roma İmparatorluğu'ndan, Otto von Bismarck'ın Alman İmparatorluğu'na, Nazizme ve Berlin Duvarı'nın yapılışına ve yıkılışına kadar hiç bir ülke iyi ya da kötü olsun Avrupa'yı Almanya kadar şekillendirmemiştir.

İsveç - Almanya Feribotu

Haftada 7 Sefer
sefer süresi 14 saat 30 dakika
Stena Line
Haftada 19 Sefer
sefer süresi 9 saat
Finnlines
Günde 3 Sefer
sefer süresi 6 saat
Stena Line
Haftada 20 Sefer
sefer süresi 6 saat
TT Line
Haftada 14 Sefer
sefer süresi 4 saat 15 dakika
Stena Line
Haftada 14 Sefer
sefer süresi 9 saat
TT Line

Danimarka - Almanya Feribotu

Finlandiya - Almanya Feribotu

Litvanya - Almanya Feribotu

Letonya - Almanya Feribotu

Norveç - Almanya Feribotu

Bornholm - Almanya Feribotu

Rusya - Almanya Feribotu

© Direct Ferries Ltd