Oslo - Kiel Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 20 saat

Oslo - Kiel Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Norveç ve Almanya arasindaki Oslo Kiel feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Oslo ile Kiel feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Almanya için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Simdi fiyat arama sistemimizden Oslo Kiel veya Almanya istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Oslo Kiel Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Oslo Kiel Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Oslo Kiel Feribot Rehberi

Oslo Kiel feribotu, Norveç ile Almanya arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Color Line. Seferler, her bir hafta için 7 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 20 saat'den sürmektedir.

Oslo Kiel yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd