Gedser - Rostock Feribot Operatörleri

dateGünde 10 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 45 dakika'dan

Gedser - Rostock Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Danimarka ile Almanya feribotlarini Gedser ile Rostock feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Tüm firmalarin güncel Gedser Rostock tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Gedser Rostock feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Gedser Rostock seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Gedser Rostock Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Gedser Rostock Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Gedser Rostock Feribot Rehberi

Gedser Rostock feribotu, Danimarka ile Almanya arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Scandlines. Seferler, her bir gün için 10 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 1 saat 45 dakika'dan sürmektedir.

Gedser Rostock yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd