Ronne - Sassnitz Feribot Operatörleri

dateHaftada 10 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 20 dakika

Ronne - Sassnitz Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Bornholm ile Almanya feribotlarini Ronne ile Sassnitz feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Ronne ile Sassnitz feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Almanya için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Almanya için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Ronne ile Sassnitz seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Ronne Sassnitz Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Ronne Sassnitz Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Ronne Sassnitz Feribot Rehberi

Ronne Sassnitz feribotu, Bornholm ile Almanya arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, BornholmerFærgen. Seferler, her bir hafta için 10 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 3 saat 20 dakika'dan sürmektedir.

Ronne Sassnitz yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd