Klaipeda - Kiel Feribot Operatörleri

dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 21 saat

Klaipeda - Kiel Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Klaipeda Kiel feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Litvanya veya Almanya feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Klaipeda ile Kiel feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Almanya için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Klaipeda Kiel feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Klaipeda Kiel seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Klaipeda Kiel Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Klaipeda Kiel Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Klaipeda Kiel Feribot Rehberi

Litvanya ile Almanya arasindaki DFDS Lisco Klaipeda Kiel feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 21 saat'den sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 6 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd