Bornholm - Almanya Feribot Haritası

Bornholm ile Almanya arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

Direct Ferries'in Bornholm ile Almanya arasindaki feribot karsilastirma sistemi, Almanya istikametindeki tüm karsilastirilabilir güzergâhlar için feribot tarifelerini ve ücretlerini görmenizi saglar ve bu sayede dogru ücret ile dogru seyahat imkân bulabilirsiniz!

Bornholm ülkesinden Almanya ülkesine düzenlenen feribot seferleri ile ilgili sayfamizda, is, eglence veya baska bir amaçla gerçeklestireceginiz seyahatiniz için en uygun feribot seferini seçmek için gerekli tüm bilgileri bulabilirsiniz.

O zaman neyi bekliyorsunuz? Ücret arama bölümünde sadece tercih ettiginiz güzergâhi seçin ve sizin için en iyi ücreti bulalim ve yolculugunuz için en iyi seçenegi bulacaginiz anlamina gelen bezer tüm güzergâhlar ile karsilastirmasini yapalim!
Bornholm
Bornholm
Almanya Feribotu
Almanya

Kalkis: Bornholm Varis: Almanya Feribot Rehberi

Bornholm ile Almanya arasinda, 1 feribot şirketi – BornholmerFærgen tarafindan isletilen sadece 1 feribot güzergâhi bulunmaktadir. Ronne ile Sassnitz arasindaki tarifeli haftalık feribot seferi, yaklasik 3 saat 20 dakika'dan sürmektedir.

Bu sayfadaki bilgilerin dogru olmasi için büyük bir özen gösterirken, tüm güzergâhlardaki siklik ve süreler zaman zaman degisiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle Ronne ve Sassnitz arasindaki Bornholm Almanya seferlerinin mevcut durumdaki bilgileri için gerçek zamanli basvuru yapmanizi öneririz.

Bornholm - Almanya Feribotu

Bornholm Hakkında:

Bornholm, Baltik Denizi’nde bulunan, Danimarka’nın doğusunda, İsveç’in güneyinde and Polonya’nın kuzeyinde olan bir Danimarka adasıdır.

Kışın Bornholm Adası bir sessizliğe bürünür ama yaz geldiğinde turistler için gidilecek popüler bir tatil yeridir. Bornholm Adası’nı özellikle feribot ile kolayca ulaşabilen Danimarkalılar, Almanlar, İsveçliler, Norveçliler ve Polonyalılar ziyaret eder.

Ziyaretçileri adada en çok etkileyen şey doğal güzellikleri ve oldukça zengin kültürel etkinlikleridir.

Almanya Hakkında:

Almanya'nın tekrar birleşmesinin ardından geçen yıllardan sonra, ziyaretçiler bu birleşmenin güzelliklerinin tadına varabilmektedirler. Altyapıda ve hizmet sektöründe yapılan büyük yatırımlar Soğuk Savaş'ın ülkeyi bölen izlerini silmekle kalmayıp İkinci Dünya Savaşı'nın yarattığı tahribatların da sonunda kaybolmasına olanak tanımıştır. Ülkede çok fazla değişiklik olmasına rağmen sürekli gelen ziyaretçiler hep sevdikleri şeyleri bulmakta zorlanmayacaklardır. Geleneksel bir Alman yemeği olan sauerbarten servisi yapan restoranlar ya da litrelerce lager ya da buğday birası sunan birahaneler hala varlığını sürdürmektedir.

Durup Almanya'nın tam olarak doğusuna ve batısına baktığınızda konuşulan dilin, yemeklerin, geleneklerin ve tarihin farklılaştığını göreceksiniz. Almanya'yı en iyi şekilde anlamak için elinizden geldiğince farklı bölgelerini gezmeye ve deneyimlemeye çalışın.

Almanya'da pek çok zenginlik bulmak mümkündür: görkemli ve şık büyük şehirleri, kartpostallardakine yaraşır görüntüdeki küçük kasabaları, zengin kültürel ve sanatsal hayatı, ormanlık alanları, muhteşem şatoları, güzel şarapları ve biraları ile Almanya’nın her türlü zevke hitap eden bir yanı vardır.

Avrupa'nın kalbinde yer alan ülke, kıtanın tarihinde önemli bir yere sahiptir. Şarlman'dan Kutsal Roma İmparatorluğu'ndan, Otto von Bismarck'ın Alman İmparatorluğu'na, Nazizme ve Berlin Duvarı'nın yapılışına ve yıkılışına kadar hiç bir ülke iyi ya da kötü olsun Avrupa'yı Almanya kadar şekillendirmemiştir.

© Direct Ferries Ltd