Polonya feribotları hakkında

Directferries.com.tr ile en iyi feribot firmalarinin size en uygun seçenegini bulmanizi saglamak için tüm Polonya Feribotu seçeneklerini bulursunuz.

Benzersiz karsilastirma motorumuzu kullanarak Polonya feribot tarifelerini, ücretlerini ve seyahat sürelerini, hizli ve kolay tek bir arama ile karsilastirabilir ve paranizdan ve zamaninizdan tasarruf edebilirsiniz.

Feribot ücretini ögrenmek ve Polonya ülkesine düzenlenen feribot seferlerinin müsaitligini kontrol etmek için, lütfen sol menüden kalkis yerini seçin ve arama dügmesine tiklayin!
Polonya
Polonya
Polonya Feribotu
Polonya
Polonya

Polonya Hakkında:

Polonya Orta Avrupa'da bulunan bir ülke. Komşuları, batıda Almanya, güneybatıda Çek Cumhuriyeti, güneyde Slovakya, kuzeydoğuda Rusya Federasyonu ve Litvanya, doğuda Belarus, güneydoğuda Ukrayna ve kuzeyde Baltık Denizi'dir. Ülke 312.679 km²'lik yüzölçümüyle Avrupa'nın dokuzuncu, dünyanın altmış dokuzuncu büyük ülkesidir. Yaklaşık 38 milyonluk nüfusuyla dünya sıralamasında en kalabalık 33. ülkedir.

1990'ların başından beri istikrarlı bir ekonomik liberalizasyon politikası izleyen Polonya, geçiş süreci ekonomileri arasında bir başarı örneği olarak öne çıkmaktadır. Buna rağmen, Polonya ekonomisinin gelişimi için başta işsizlik oranının düşürülmesi olmak üzere atılması gereken birçok adım bulunmaktadır.

İsveç - Polonya Feribotu

Haftada 15 Sefer
sefer süresi 10 saat 30 dakika
Stena Line
Haftada 3 Sefer
sefer süresi 19 saat
Polferries
Haftada 9 Sefer
sefer süresi 6 saat
TT Line
Haftada 13 Sefer
sefer süresi 6 saat
Polferries
Haftada 14 Sefer
sefer süresi 6 saat 30 dakika
Unity Line

Finlandiya - Polonya Feribotu

© Direct Ferries Ltd