Helsinki - Gdynia Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 25 saat

Helsinki - Gdynia Feribotu

Finlandiya ile Polonya feribot yolculugunuzla ilgili Helsinki Gdynia feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Helsinki ile Gdynia feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Polonya için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Helsinki ile Gdynia seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Helsinki Gdynia Feribot Rehberi

Finlandiya ile Polonya arasindaki Finnlines Helsinki Gdynia feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 25 saat'den sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Helsinki - Gdynia Feribot Seçenekleri

Finnlines ile Helsinki - Rostock - Haftada 2 Sefer / sefer süresi 35 saat
Finnlines ile Helsinki - Travemunde - Haftada 6 Sefer / sefer süresi 27 saat 30 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Finlandiya - Polonya Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd