Tallink Silja sizi, Baltık Denizindeki Finlandiya, Estonya, Litvanya, İsveç ve Aland Adaları gibi çok bilinen noktalara ulaştırmaktadır.

Diğer feribot firmalarına göre daha modern filosu ile, Tallink Silja'nın en gelişmiş yolcu feribotlarının güzel güvertesine adım attığınız andan itibaren tatiliniz gerçek anlamda başlamış olur. Seyahatler, üst sınıf yolcu gemilerinden hızlı ve ekonomik gemilere ve unutulmaz tatil deneyimlerinden profesyonel iş seyahatleri arasında değişmektedir. Tallink Silja, gemilerde bulunan alışveriş imkânları ile bilinmektedir ve genellikle dünyanın en büyük havaalanlarında bulunan dünyanın en büyük 10 gümrüksüz satış mağazasının bulunduğu tek gemicilik firmasıdır.

Directferries.com.tr sitesi size, hızlı ve kolay tek bir arama ile çeşitli feribot firmalarının tarifelerini ve ücretlerini görmenize olanak sağlayan tarafsız bir feribot karşılaştırması sağlar. Feribot biletinizi almadan önce, Tallink Silja firmasının tarifelerini ve fiyatlarını tüm alternatif feribot işletmeleri ile karşılaştır.


Tallink Silja

Tallink Silja Limanları

Aland

Estonya

Finlandiya

İsveç

Letonya

Tallink Silja Hatları

Aland < > Estonya

Haftada 7 Sefer
sefer süresi 9 saat

Aland < > Finlandiya

Aland < > İsveç

Estonya < > Finlandiya

Estonya < > İsveç

Finlandiya < > İsveç

Letonya < > İsveç

© Direct Ferries Ltd