Helsinki - Stockholm Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 17 saat 30 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 17 saat 30 dakika
dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 16 saat

Helsinki - Stockholm Feribotu

Finlandiya ile İsveç feribot yolculugunuzla ilgili Helsinki Stockholm feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Helsinki Stockholm güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, İsveç ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Helsinki Stockholm rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

İsveç için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Helsinki ile Stockholm seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Helsinki Stockholm Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Helsinki Stockholm Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Helsinki Stockholm Feribot Rehberi

Helsinki Stockholm güzergâhindaki feribot seferleri Finlandiya ile İsveç arasinda baglanti saglamaktadir ve su anda 3 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Tallink Silja firmasi seferlerini her bir hafta için 7 kez gerçeklestirmektedir, Her bir hafta için Viking Line 7 & St Peter Line hizmeti her bir hafta için 2 kez mevcuttur.

Finlandiya ile İsveç arasinda Helsinki Stockholm güzergâhinda her bir hafta türünde, 3 feribot firmasi tarafindan 16 sayisinda birlesik seferler sunulmaktadir. Seyahat etmek istediginiz tarihteki en uygun ücreti almanizi saglamak için tüm bu alternatifler arasinda karsilastirma yapmanizi öneririz.

Helsinki - Stockholm Feribot Seçenekleri

Finnlines ile Naantali - Kapellskar - Günde 3 Sefer / sefer süresi 6 saat 45 dakika
Tallink Silja ile Turku - Stockholm - Haftada 14 Sefer / sefer süresi 10 saat 55 dakika
Viking Line ile Turku - Stockholm - Haftada 14 Sefer / sefer süresi 10 saat 35 dakika
Wasaline ile Vaasa - Umea - Haftada 8 Sefer / sefer süresi 4 saat
Daha fazla bilgi için lütfen Finlandiya - İsveç Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd