Viking Line, Finlandiya, Aland Adaları ve İsveç ve aynı zamanda Finlandiya ve Estonya arasında yıl boyunca günlük seferler düzenlemektedir.

Viking Line tarafından sunulan gemi deneyimi nedeniyle en iyi feribot işletmecilerinden birisi olarak bilinmektedir ve bu sadece Baltık Denizi bölgesi ile sınırlı değildir. Viking Line, gemilerinde insanların eğlenmelerini görmekten memnuniyet duymaktadır ve herkesin güzel vakit geçirmesini sağlamak için gemi üzerinde çok miktarda eğlence, güzel yiyecekler, içecekler ve harika mağazalar sunmaktadır. Lüks gemilerden oluşan filosu ile her yıl 6 milyon kişinin Baltık Denizinde Viking Line ile yolculuk yapmayı tercih etmesi sürpriz değildir.

Directferries.com.tr sitesini, Viking Line firmasının tarifelerini, ücretlerini bulmak ve Viking Line firmasının feribot biletlerini satın almak için kullanın. Gideceğiniz yer için en ucuz bileti mi arıyorsunuz? Endişelenme, aynı zamanda Viking Line firması ile alternatif feribot firmalarının karşılaştırmalarını da yapacağız.


Viking Line

Viking Line Hatları

Haftada 14 Sefer
sefer süresi 2 saat 25 dakika
Haftada 7 Sefer
sefer süresi 16 saat 40 dakika
Haftada 7 Sefer
sefer süresi 10 saat 25 dakika
Günde 3 Sefer
sefer süresi 2 saat 15 dakika
Haftada 7 Sefer
sefer süresi 4 saat 10 dakika
Haftada 7 Sefer
sefer süresi 6 saat 15 dakika
Günde 3 Sefer
sefer süresi 5 saat 25 dakika
Haftada 7 Sefer
sefer süresi 5 saat 25 dakika
Haftada 14 Sefer
sefer süresi 10 saat 35 dakika
© Direct Ferries Ltd