Finlandiya feribotları hakkında

Directferries.com.tr ile en iyi feribot firmalarinin size en uygun seçenegini bulmanizi saglamak için tüm Finlandiya Feribotu seçeneklerini bulursunuz.

Benzersiz karsilastirma motorumuzu kullanarak Finlandiya feribot tarifelerini, ücretlerini ve seyahat sürelerini, hizli ve kolay tek bir arama ile karsilastirabilir ve paranizdan ve zamaninizdan tasarruf edebilirsiniz.

Ücret arama sisteminde, tercih ettiginiz güzergâhi, yolcu sayisini seçerek ve ardindan arama dügmesine tiklayarak, Finlandiya ülkesine yapacaginiz feribot yolculugunuz için feribot tarifelerini ve ücretlerini bulabilirsiniz.
Finlandiya
Finlandiya
Finlandiya Feribotu
Finlandiya
Finlandiya

Finlandiya Hakkında:

İskandinavya'nın kültürel açıdan en yalıtılmış ve en az anlaşılmış ülkesi olan Finlandiya sadece 1997'den beri bağımsız bir ülkedir. Yüzlerce yıl, ilk önce İsveçliler, daha sonra da Çarlık Rusyası tarafından yönetilmiştir.

Finlandiya çoğunlukla düz bir ülkedir. Ülke daha çok büyük ormanlar ve göllerle çevrili olsa da coğrafi açıdan çeşitlilikler içermektedir. Güney Finlandiya manzara açısından daha az görkemli olsa bile başkent Helsinki, muhteşem mimarisi ve harika ulusal tarih ve sanat koleksiyonlarıyla bunu telafi eder. Doğuda Rusya sınırından endüstri şehri Tampere'ye doğru Göller Bölgesi'nin suları kereste ticareti için doğal bir taşımacılık olanağı sunar. Aslında bu bölgede topraktan çok akarsular ve göller göze çarpar. Göller arasında kalan dar bölgedeki sırtlarda kasabalar yer alır. Burada üretimin olduğu pek çok merkezde dahi etraf yeşilliklerle çevrilidir ve buralara kolayca ulaşılır. Bu bölgenin kuzeyine doğru Finlandiya Ostrobothnia'nın düzlük batı sahilinden Kainuu'nun sık ormanlık merkezine ve daha sonra gitgide yüksekliğin azaldığı, Finlandiya'nın en cezbedici bölgesi olan ve Kuzey İskandinavya'nın her yerinde rastlanabilecek yarı göçebe ren geyiği çobanları Samilerin yaşadığı Laponya'ya kadar çeşitlilik gösterir.

İsveç - Finlandiya Feribotu

Günde 3 Sefer
sefer süresi 1 saat 45 dakika'dan
Eckerö Linjen
Günde 3 Sefer
sefer süresi 2 saat 15 dakika
Viking Line
Haftada 18 Sefer
sefer süresi 8 saat
Finnlines
Haftada 7 Sefer
sefer süresi 15 saat 55 dakika
Tallink Silja
Haftada 7 Sefer
sefer süresi 16 saat 40 dakika
Viking Line
Haftada 2 Sefer
sefer süresi 62 saat
St Peter Line
Haftada 14 Sefer
sefer süresi 10 saat 30 dakika
Tallink Silja
Haftada 14 Sefer
sefer süresi 10 saat 35 dakika
Viking Line
Haftada 7 Sefer
sefer süresi 6 saat 20 dakika
Tallink Silja
Haftada 7 Sefer
sefer süresi 6 saat 15 dakika
Viking Line
Günde 3 Sefer
sefer süresi 5 saat 25 dakika
Tallink Silja
Günde 3 Sefer
sefer süresi 5 saat 25 dakika
Viking Line
Haftada 8 Sefer
sefer süresi 4 saat
Wasaline

Polonya - Finlandiya Feribotu

Finlandiya dahilindeki feribotlar

Aland - Finlandiya Feribotu

Almanya - Finlandiya Feribotu

Rusya - Finlandiya Feribotu

Estonya - Finlandiya Feribotu

© Direct Ferries Ltd