Stockholm - Langnas Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 6 saat 20 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 6 saat 15 dakika

Stockholm - Langnas Feribotu

İsveç ile Aland feribot yolculugunuzla ilgili Stockholm Langnas feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Tüm firmalarin güncel Stockholm Langnas tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Aland için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Stockholm ile Langnas seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Stockholm Langnas Feribot Rehberi

İsveç ile Aland arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Tallink Silja hizmeti günlük olarak Her hafta 7 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 6 saat 20 dakika'dan sürmektedir süresince Viking Line firmasi günde Her hafta 7 kez düzenlemektedir ve bu seferler 6 saat 15 dakika'dan sürmektedir.

Bu nedenle, İsveç ile Aland arasindaki Stockholm Langnas güzergâhinda, her bir hafta için 14 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.

Stockholm - Langnas Feribot Seçenekleri

Eckerö Linjen ile Grisslehamn - Eckero - Günde 3 Sefer / sefer süresi 1 saat 45 dakika'dan
Viking Line ile Kapellskar - Mariehamn - Günde 3 Sefer / sefer süresi 2 saat 15 dakika
Tallink Silja ile Stockholm - Mariehamn - Günde 3 Sefer / sefer süresi 5 saat 25 dakika
Viking Line ile Stockholm - Mariehamn - Günde 3 Sefer / sefer süresi 5 saat 25 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen İsveç - Aland Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd