Stockholm - Mariehamn Feribot Operatörleri

dateGünde 3 Sefer
clocksefer süresi 5 saat 25 dakika
dateGünde 3 Sefer
clocksefer süresi 5 saat 25 dakika

Stockholm - Mariehamn Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile İsveç ile Aland feribotlarini Stockholm ile Mariehamn feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Stockholm Mariehamn güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Aland ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Stockholm Mariehamn rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Aland için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Stockholm ile Mariehamn seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Stockholm Mariehamn Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Stockholm Mariehamn Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Stockholm Mariehamn Feribot Rehberi

İsveç ile Aland arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Tallink Silja hizmeti günlük olarak Her gün 3 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 5 saat 25 dakika'dan sürmektedir süresince Viking Line firmasi günde Her gün 3 kez düzenlemektedir ve bu seferler 5 saat 25 dakika'dan sürmektedir.

Bu nedenle, İsveç ile Aland arasindaki Stockholm Mariehamn güzergâhinda, her bir hafta için 42 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.

Stockholm - Mariehamn Feribot Seçenekleri

Eckerö Linjen ile Grisslehamn - Eckero - Günde 3 Sefer / sefer süresi 1 saat 45 dakika'dan
Viking Line ile Kapellskar - Mariehamn - Günde 3 Sefer / sefer süresi 2 saat 15 dakika
Tallink Silja ile Stockholm - Langnas - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 6 saat 20 dakika
Viking Line ile Stockholm - Langnas - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 6 saat 15 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen İsveç - Aland Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd