Stockholm Feribot Limanı nerede?

Stockholm Feribot rezervasyonu

Bu sayfada, Stockholm feribot limanını nasıl bulabileceğinize dair bütün bilgileri bulabilirsiniz. Stockholm feribot rezervasyonu için Stockholm Feribotları veya Varış Noktası Stockholm Olan Feribotlar sayfalarımızı ziyaret ediniz.

Stockholm Feribot Limanı'na nasıl gideceğiniz hakkında.

Araba ile Stockholm Feribot Limanı
Stockholm Frihamnen
Riga için, Nortull ve Roslagstull'den önce E20 daha sonra Frihamnen işaretlerini takip edin. Tegeluddsvägen'e doğru sola dönün ve Frihamnen terminali işaretlerini izleyin.

Stockholm Vartahamnen
Finlandiya/Estonya için, Nortull ve Roslagstull'dan E20 ve daha sonra da Vartahamnen işaretlerini izleyiniz. Tegeluddsvagen'e doğru sola dönün ve yaklaşık 1 km sonra Sodra Hamnvagen'a doğru sola dönün ve Vartahamnen terminali işaretlerini takip ediniz.
Tren ile Stockholm Feribot Limanı
Stockholm'deki istasyonun İsveç'in diğer bölgelerine bağlantısı çok iyidir ve üstelik metro ile limana da yakındır. Stockholm Frihamnen terminali için, limandan yaklaşık 500 metre uzaklıkta olan 'Gardet'te inin. Stockholm Vartahamnen terminali için, limandan yaklaşık 900 metre uzaklıkta olan Ropsten'de inin.
Stranraer Feribot Limanı Adresi
Stranraer Port, Stena Line, Ferry Terminal, Stranraer, Dumfries ve Galloway, DG9 8EL
Stockholm Konaklama
Eğer geceyi, ya yolculuk öncesinde ya da sonrasında, Stockholm feribot limanında veya çevresinde geçirecekseniz veya bütün ziyaretiniz süresince konaklama talep ediyorsanız lütfen, online en iyi fiyat ve en geniş konaklama seçeneklerinden birini sunan Stockholm Konaklama sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd