Turku - Mariehamn Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 5 saat 20 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 5 saat 25 dakika

Turku - Mariehamn Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Turku Mariehamn feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Finlandiya veya Aland feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Turku ile Mariehamn arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Simdi fiyat arama sistemimizden Turku Mariehamn veya Aland istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Turku Mariehamn Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Turku Mariehamn Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Turku Mariehamn Feribot Rehberi

Finlandiya ile Aland arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Tallink Silja hizmeti günlük olarak Her hafta 7 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 5 saat 20 dakika'dan sürmektedir süresince Viking Line firmasi günde Her hafta 7 kez düzenlemektedir ve bu seferler 5 saat 25 dakika'dan sürmektedir.

Bu nedenle, Finlandiya ile Aland arasindaki Turku Mariehamn güzergâhinda, her bir hafta için 14 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.

Turku - Mariehamn Feribot Seçenekleri

Tallink Silja ile Helsinki - Mariehamn - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 11 saat 15 dakika
Viking Line ile Helsinki - Mariehamn - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 10 saat 55 dakika
Tallink Silja ile Turku - Langnas - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 4 saat 25 dakika
Viking Line ile Turku - Langnas - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 4 saat 10 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Finlandiya - Aland Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd