Turku - Langnas Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 25 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 10 dakika

Turku - Langnas Feribotu

Direct Ferries ile Finlandiya ve Aland arasinda, Turku ile Langnas feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Turku ile Langnas feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Aland için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Aland için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Turku ile Langnas seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Turku Langnas Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Turku Langnas Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 1 Yolcu olduğunu.

Turku Langnas Feribot Rehberi

Finlandiya ile Aland arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Tallink Silja hizmeti günlük olarak Her hafta 7 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 4 saat 25 dakika'dan sürmektedir süresince Viking Line firmasi günde Her hafta 7 kez düzenlemektedir ve bu seferler 4 saat 10 dakika'dan sürmektedir.

Bu nedenle, Finlandiya ile Aland arasindaki Turku Langnas güzergâhinda, her bir hafta için 14 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.

Turku - Langnas Feribot Seçenekleri

Tallink Silja ile Helsinki - Mariehamn - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 11 saat 15 dakika
Viking Line ile Helsinki - Mariehamn - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 10 saat 55 dakika
Tallink Silja ile Turku - Mariehamn - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 5 saat 20 dakika
Viking Line ile Turku - Mariehamn - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 5 saat 25 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Finlandiya - Aland Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd