Turku Feribot Limanı nerede?

Turku Feribot rezervasyonu

Bu sayfada, Turku feribot limanını nasıl bulabileceğinize dair bütün bilgileri bulabilirsiniz. Turku feribot rezervasyonu için Turku Feribotları veya Varış Noktası Turku Olan Feribotlar sayfalarımızı ziyaret ediniz.

Turku Feribot Limanı'na nasıl gideceğiniz hakkında.

Araba ile Turku Feribot Limanı
Turku Feribot Limanı, Turku şehir merkezinden 3.4, Helsinki'den 169 ve Tampere'den 165 km uzaklıktadır. Helsinki'den, Turku'ya giden E18'i alın ve Tampere'den E12/E63'ü alın ve E63'e girin. Daha sonra Turku limanı tabelalarını takip edin.
Otobüs ile Turku Feribot Limanı
Otobüs terminali, terminalden yaklaşık 200 metre uzaklıkta, tren istasyonunun hemen yanındadır. 1 numaralı otobüs, terminal ve Turku'nun merkezi yerlerinden Kauppatori'yi birbirine bağlar. Ayrıca, Turku limanından Finlandiya'nın bir çok bölgesine hızlı otobüs servisleri de vardır.
Turku Feribot Limanı Adresi
Port of Turku, Linnankatu 91, 20100 Turku, Finlandiya
Tren ile Turku Feribot Limanı
Turku Feribot Limanı ile Helsinki ve Tampere arasında, düzenli tren servisleri vardır. Tren istasyonu, feribot terminalinden yaklaşık 200 metre uzaklıktadır. Platformlara, terminalin dışındaki camdan koridordan ulaşabilirsiniz.
Turku Konaklama
Eğer geceyi, ya yolculuk öncesinde ya da sonrasında, Turku feribot limanında veya çevresinde geçirecekseniz veya bütün ziyaretiniz süresince konaklama talep ediyorsanız lütfen, online en iyi fiyat ve en geniş konaklama seçeneklerinden birini sunan Turku Konaklama sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd