Aland - Finlandiya Feribot Haritası

Aland ile Finlandiya arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

Aland ile Finlandiya arasinda hizmet veren tüm firmalarla ilgili olarak tarifeleri ve ücretleri karsilastirmak için directferries.com.tr web sitesini kullanin!

Aland ülkesinden Finlandiya ülkesine düzenlenen her bir feribot seferi için lütfen bu sayfaya göz atin.

Aland ile Finlandiya feribot seferlerini görmek ve rezervasyon yapmak için simdi Fiyat Arama sistemimizi kullanin veya alternatif olarak diger ülkelere feribot seferleri bulmak için Finlandiya Feribotu sayfamizi ziyaret edin.
Aland
Aland
Finlandiya Feribotu
Finlandiya

Kalkis: Aland Varis: Finlandiya Feribot Rehberi

Aland ve Finlandiya arasinda birlesik olarak toplamda Her hafta 42 sefer sunan Tallink Silja firmasi, 3 güzergâh sefer düzenlemektedir, Langnas - Turku güzergâhi, Her hafta 7 kez sefer düzenlemektedir, Mariehamn - Helsinki yaklasik Haftalik 7 kez sefer & Mariehamn - Turku yaklasik Haftalik 7 kez sefer. Viking Line firmasi, 3 güzergâh sefer düzenlemektedir, Langnas - Turku güzergâhi, Her hafta 7 kez sefer düzenlemektedir, Mariehamn - Helsinki yaklasik Haftalik 7 kez sefer & Mariehamn - Turku yaklasik Haftalik 7 kez sefer, 3 feribot hattı bulunmaktadir.

Bazi güzergâhlarda seferlerin sikligi ve süreleri degisiklik gösterse de, en güncel bilgileri elde etmeniz için, Aland ile Finlandiya arasindaki seferler için canli aramalar yapmanizi öneririz.

Aland Hakkında:

Åland Adaları, İskandinavya’nın kalbinde, Stokholm ve Helsinki’nin ortasında bir yerde, Finlandiya’nın özerk ve tek bir dil konuşulan İsveç bölgesinde yerini almaktadır.

Åland Adası’nın kendi bayrağı vardı rve içinde yaklaşık 27.000 kişi yaşar ve bunların çoğu da Åland’ın tek ilçesi olan Mariehamn’de yasamaktadırlar.

Finlandiya Hakkında:

İskandinavya'nın kültürel açıdan en yalıtılmış ve en az anlaşılmış ülkesi olan Finlandiya sadece 1997'den beri bağımsız bir ülkedir. Yüzlerce yıl, ilk önce İsveçliler, daha sonra da Çarlık Rusyası tarafından yönetilmiştir.

Finlandiya çoğunlukla düz bir ülkedir. Ülke daha çok büyük ormanlar ve göllerle çevrili olsa da coğrafi açıdan çeşitlilikler içermektedir. Güney Finlandiya manzara açısından daha az görkemli olsa bile başkent Helsinki, muhteşem mimarisi ve harika ulusal tarih ve sanat koleksiyonlarıyla bunu telafi eder. Doğuda Rusya sınırından endüstri şehri Tampere'ye doğru Göller Bölgesi'nin suları kereste ticareti için doğal bir taşımacılık olanağı sunar. Aslında bu bölgede topraktan çok akarsular ve göller göze çarpar. Göller arasında kalan dar bölgedeki sırtlarda kasabalar yer alır. Burada üretimin olduğu pek çok merkezde dahi etraf yeşilliklerle çevrilidir ve buralara kolayca ulaşılır. Bu bölgenin kuzeyine doğru Finlandiya Ostrobothnia'nın düzlük batı sahilinden Kainuu'nun sık ormanlık merkezine ve daha sonra gitgide yüksekliğin azaldığı, Finlandiya'nın en cezbedici bölgesi olan ve Kuzey İskandinavya'nın her yerinde rastlanabilecek yarı göçebe ren geyiği çobanları Samilerin yaşadığı Laponya'ya kadar çeşitlilik gösterir.

© Direct Ferries Ltd