Gdynia - Helsinki Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 25 saat

Gdynia - Helsinki Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Gdynia Helsinki feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Polonya veya Finlandiya feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Tüm firmalarin güncel Gdynia Helsinki tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Finlandiya için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Gdynia ile Helsinki seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Gdynia Helsinki Feribot Rehberi

Gdynia Helsinki feribotu, Polonya ile Finlandiya arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Finnlines. Seferler, her bir hafta için 2 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 25 saat'den sürmektedir.

Gdynia Helsinki yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd