Umea - Vaasa Feribot Operatörleri

dateHaftada 8 Sefer
clocksefer süresi 4 saat

Umea - Vaasa Feribotu

Direct Ferries ile İsveç ve Finlandiya arasinda, Umea ile Vaasa feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Umea ile Vaasa feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Umea Vaasa güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Umea Vaasa Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Umea Vaasa Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Umea Vaasa Feribot Rehberi

Umea Vaasa feribotu, İsveç ile Finlandiya arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Wasaline. Seferler, her bir hafta için 8 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 4 saat'den sürmektedir.

Umea Vaasa yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Umea - Vaasa Feribot Seçenekleri

Finnlines ile Kapellskar - Naantali - Haftada 18 Sefer / sefer süresi 8 saat
Tallink Silja ile Stockholm - Helsinki - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 15 saat 55 dakika
Tallink Silja ile Stockholm - Turku - Haftada 14 Sefer / sefer süresi 10 saat 30 dakika
Viking Line ile Stockholm - Helsinki - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 16 saat 40 dakika
Viking Line ile Stockholm - Turku - Haftada 14 Sefer / sefer süresi 10 saat 35 dakika
St Peter Line ile Stockholm - Helsinki - Haftada 2 Sefer / sefer süresi 62 saat
Daha fazla bilgi için lütfen İsveç - Finlandiya Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd