Wasaline
İsveç ülkesindeki Umea feribot limani, Umea - Vaasa feribot güzergâhinda yaklasik Her hafta 8 kez düzenlenen feribot seferi ile sizin için bir geçis noktasidir. Umea - Vaasa feribot güzergâhinda Wasaline tarafindan seferler düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik olarak 4 saat'den sürmektedir.

Umea Feribot Seçenekleri

Kalkış:Kapellskar Feribotu - Varış:Naantali
Kalkış:Stockholm Feribotu - Varış:Helsinki
Kalkış:Stockholm Feribotu - Varış:Turku

Umea Feribot rezervasyonu

Directferries.com.tr web sitesi ile İsveç ülkesine gelis veya gidis Umea Feribotu yolculugunuz için hizli, kolay ve güvenli bir sekilde planlama, karsilastirma ve rezervasyon yapabilirsiniz. Ayrica mümkün olan en iyi fiyati en uygun seyahat tarihinde buldugunuzdan emin olursunuz.

Umea feribot ücret karsilastirma sistemimiz, tüm alternatif seferlerle birlikte mevcut tüm feribot isletmecilerinin Umea feribot seferlerini karsilastirmaniza imkân verir ve bu sayede kalkis yerinizden bagimsiz olarak en uygun tarihte en iyi ücreti bulmayi garanti altina alirsiniz.

Bir Umea feribot teklifi almak çok basit; menülerden sadece kalkis yerinizi, güzergâhinizi ve yolcu sayisini seçin ve ardindan devam etmek için arama dügmesine tiklayin!

Umea Liman Haritası

Umea Feribot Servisleri

Wasaline ile Umea - Vaasa
Crossing DurationHaftada 8 Sefer
Sailing Schedules sefer süresi 4 saat
Wasaline
© Direct Ferries Ltd