Mariehamn - Kapellskar Feribot Operatörleri

dateGünde 3 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 15 dakika

Mariehamn - Kapellskar Feribotu

Direct Ferries ile Aland ve İsveç arasinda, Mariehamn ile Kapellskar feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Mariehamn Kapellskar güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, İsveç ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Mariehamn Kapellskar rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Simdi fiyat arama sistemimizden Mariehamn Kapellskar veya İsveç istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Mariehamn Kapellskar Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Mariehamn Kapellskar Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Mariehamn Kapellskar Feribot Rehberi

Mariehamn Kapellskar feribotu, Aland ile İsveç arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Viking Line. Seferler, her bir hafta için 21 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 2 saat 15 dakika'dan sürmektedir.

Mariehamn Kapellskar yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Mariehamn - Kapellskar Feribot Seçenekleri

Eckerö Linjen ile Eckero - Grisslehamn - Günde 3 Sefer / sefer süresi 1 saat 45 dakika'dan
Tallink Silja ile Langnas - Stockholm - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 6 saat 25 dakika
Viking Line ile Langnas - Stockholm - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 6 saat 20 dakika
Tallink Silja ile Mariehamn - Stockholm - Günde 3 Sefer / sefer süresi 5 saat 30 dakika
Viking Line ile Mariehamn - Stockholm - Günde 3 Sefer / sefer süresi 5 saat 30 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Aland - İsveç Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd