Kapellskar Feribot Limanı nerede?

Kapellskar Feribot rezervasyonu

Bu sayfada, Kapellskar feribot limanını nasıl bulabileceğinize dair bütün bilgileri bulabilirsiniz. Kapellskar feribot rezervasyonu için Kapellskar Feribotları veya Varış Noktası Kapellskar Olan Feribotlar sayfalarımızı ziyaret ediniz.

Kapellskar Feribot Limanı'na nasıl gideceğiniz hakkında.

Kapellskar Feribot Limanı Adresi
Kapellskär, 76015 Gräddö, İsveç
Tren ile Kapellskar Feribot Limanı
Stockholm ve Kapellskar arasında günlük seferler yapılmaktadır. Stockholm ana tren istasyonundan Danderyd sjukhus'e giden treni alabilirsiniz. Oradan ise otobüs ile Norrtalje'ye devam edin ve Norrtalje istasyonunda sizi Kapellskar'a götürecek otobüse binin. Yolculuk süresi yaklaşık 2 saattir.
Araba ile Kapellskar Feribot Limanı
Kapellskar, Norrtalje'den ortalama 25 km, Stockholm ve Uppsala'dan ise 90 km uzaklıktadır. Stockholm'dan Kapellskar'e giden E18'i alın. Uppsala'dan,E4 yönüne gidin ve daha sonra Norrtalje'ye giden 77 yönüne dönün. Norrtalje'den E18'i alın ve Kapellskar'a devam edin.
Kapellskar Konaklama
Eğer geceyi, ya yolculuk öncesinde ya da sonrasında, Kapellskar feribot limanında veya çevresinde geçirecekseniz veya bütün ziyaretiniz süresince konaklama talep ediyorsanız lütfen, online en iyi fiyat ve en geniş konaklama seçeneklerinden birini sunan Kapellskar Konaklama sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd