Aland - İsveç Feribot Haritası

Aland ile İsveç arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

directferries.com.tr web sitesinde, tüm seçenekleri görerek en iyi firsatlari yakalamak için, Aland ülkesinden İsveç ülkesine düzenlenen feribot seferlerini karsilastirin.

Aland ülkesinden İsveç ülkesine düzenlenen feribot seferleri ile ilgili tarifeleri ve ücretleri hizlica karsilastirabilir ve bu sayede kendi kendinize bir sirketin web sitesinden digerine dolasmak zorunda kalmazsiniz.

Hareket saati yaklastikça bos yer sayisi azaldigi için ücretler genellikle yükselmektedir, bu nedenle geç kalmayin ve bilgilerinizi Fiyat Arama sistemimize girerek seyahatiniz için karsilastirmayi ve rezervasyonu bugün yapin.
Aland
Aland
İsveç Feribotu
İsveç

Kalkis: Aland Varis: İsveç Feribot Rehberi

Aland ve İsveç arasinda birlesik olarak toplamda Her hafta 98 sefer sunan Tallink Silja firmasi, 2 güzergâh sefer düzenlemektedir, Langnas - Stockholm güzergâhi, Her hafta 7 kez sefer düzenlemektedir & Mariehamn - Stockholm yaklasik Günlük 3 kez sefer. Viking Line firmasi, 3 güzergâh sefer düzenlemektedir, Langnas - Stockholm güzergâhi, Her hafta 7 kez sefer düzenlemektedir, Mariehamn - Stockholm yaklasik Günlük 3 kez sefer & Mariehamn - Kapellskar yaklasik Günlük 3 kez sefer. Eckerö Linjen firmasi, 1 güzergâh sefer düzenlemektedir, Eckero - Grisslehamn güzergâhinda Günlük 3 kez sefer düzenlenmektedir, 4 feribot hattı bulunmaktadir.

Bazi güzergâhlarda seferlerin sikligi ve süreleri degisiklik gösterse de, en güncel bilgileri elde etmeniz için, Aland ile İsveç arasindaki seferler için canli aramalar yapmanizi öneririz.

Aland Hakkında:

Åland Adaları, İskandinavya’nın kalbinde, Stokholm ve Helsinki’nin ortasında bir yerde, Finlandiya’nın özerk ve tek bir dil konuşulan İsveç bölgesinde yerini almaktadır.

Åland Adası’nın kendi bayrağı vardı rve içinde yaklaşık 27.000 kişi yaşar ve bunların çoğu da Åland’ın tek ilçesi olan Mariehamn’de yasamaktadırlar.

İsveç Hakkında:

İsveç veya resmî olarak İsveç Krallığı Kuzey Avrupa'daki İskandinavya yarımadasında yer alan bir ülkedir. Ülkenin sınır komşuları batı ve kuzeyden Norveç, doğudan ise Finlandiya'dır. İsveç bunun dışında güneyinde yer alan Öresund Köprüsü ile Danimarka'ya bağlıdır.

Yaklaşık 450.000 km² olan yüzölçümüyle İsveç, Avrupa Birliği ülkeleri arasında en büyük üçüncü ülkedir. Ülkenin toplam nüfusu 9,2 milyon olup yoğunluk bakımından km² başına 20 insan yaşamaktadır. Ancak nüfus yoğunluğu güneye doğru gidildikçe ivmeli şekilde artar. Ülkedeki halkın %85'i kentlerde yaşar.[4] İsveç'in başkenti aynı zamanda ülkedeki en büyük kent olan Stokholm'dür. Başkentte 1,3 milyonu merkezde olmak üzere 2 milyon insan yaşar. Ülkenin diğer büyük kentleri sırasıyla Göteborg ve Malmö'dür.

İsveç, meclis sistemine sahip, meşruti monarşi ile yönetilen bir ülkedir. Ekonomi bakımından gelişmiş bir ülke olan İsveç, The Economist'in Demokrasi İndeksi'ne göre birinci sırada olup, Birleşmiş Milletler'in İnsani Gelişme Endeksi'ne göre de yedinci sıradadır. Ülke bunun yanında 1 Ocak 1995 tarihinden beri bir Avrupa Birliği ülkesidir.

İsveç, Kuzey Avrupa'da, Baltık Denizi ile Botni Körfezi'nin batı kıyılarında yer alır. Bu nedenle İsveç oldukça uzun kıyılara sahiptir. Bu özellikleriyle İsveç, İskandinavya yarımadasının doğu yakasını oluşturur. Ülkenin batısında ülkeyi Norveç'ten ayıran İskandinavya dağ sırası (Skanderna) yer alır.

Ülkenin batısında Norveç, kuzeydoğusunda Finlandiya, güneybatısında Skagerrak, Kattegat ve Öresund boğazları, doğusunda Baltık Denizi yer alır. Ülkenin ayrıca Danimarka, Almanya, Polonya, Rusya, Litvanya, Letonya, ve Estonya ile deniz sınırları yer almaktadır. Bununla beraber Danimarka ile İsveç arasında yer alan Öresund Köprüsü, ülkeleri birbirine bağlar. Sahip olduğu 449.964 km2'lik toprak ile İsveç, dünyanın elli beşinci, Avrupa'nın beşinci, Kuzey Avrupa'nın en büyük ülkesidir. Ülke ayrıca Amerika Birleşik Devletleri'nin Kaliforniya eyaletinden biraz daha büyük, Özb

© Direct Ferries Ltd