Langnas - Stockholm Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 6 saat 25 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 6 saat 20 dakika

Langnas - Stockholm Feribotu

Direct Ferries ile Aland ve İsveç arasinda, Langnas ile Stockholm feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Langnas ile Stockholm feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

İsveç için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Langnas ile Stockholm seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Langnas Stockholm Feribot Rehberi

Langnas Stockholm güzergâhinda, Aland ile İsveç arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 14 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (7 ile Tallink Silja & 7 ile Viking Line).

Tallink Silja firmasi ile İsveç ülkesine yolculuk yaklasik 6 saat 25 dakika'dan sürmektedir & Viking Line firmasinin seferi yaklasik 6 saat 20 dakika'dansürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Langnas Stockholm güzergâhindaki feribotlari Tallink Silja & Viking Line ile hemen karsilastirin.

Langnas - Stockholm Feribot Seçenekleri

Eckerö Linjen ile Eckero - Grisslehamn - Günde 3 Sefer / sefer süresi 1 saat 45 dakika'dan
Tallink Silja ile Mariehamn - Stockholm - Günde 3 Sefer / sefer süresi 5 saat 30 dakika
Viking Line ile Mariehamn - Stockholm - Günde 3 Sefer / sefer süresi 5 saat 30 dakika
Viking Line ile Mariehamn - Kapellskar - Günde 3 Sefer / sefer süresi 2 saat 15 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Aland - İsveç Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd